Kapalı kadınlara müteveccih hazırlanan sezonun trend modelleri içerisinde tunik tasarımları yer almaktadır. Tunik modelleri sarih renk detayları kullanılarak planlanmaktadır. Bahar sezonunun trend detayları ile hazırlanan tunik modellerinde gömlek kumaşları kullanılarak tasarımlar oluşturulmaktadır. Kesim unsurlarında da yeniden gömlek kesimleri ön tasarıda yakalanmaktadır. Sezonun en çok dikkat sürükleyen modellerinden biri sarih mavi ve bej renklerde planlanan, gömlek kesimli tunik modelleridir.

Sezonun sarih renk ve trend tunik modellerine Zarif Tesettür markası aracılığı ile erişmek olasıdır. Nitelikli tasarımların yer aldığı ürün yelpazesi içerisinde en geniş yer şık ve trend ürünlere verilmektedir. Sezonun simetrik tasarımlı trend tunik modelleri ise yeniden ürün yelpazesi içerisinde yer almaktadır. Simetrik kesimli modellerde beyaz ve mavi renklerin aynı anda kullanıldığı çizgili tasarımlar öne çıkmaktadır. Simetrik modeller ön kısım diz boyunda, arka kısım ise uzun ve kuyruk biçiminde bir kesim ile planlanmaktadır. Bu tasarım simetrik bir model alana getirmektedir. Sezonun trend desenleri arasında yer alan çiçek baskıları ve çizgili baskılar tuniklerde kullanılmıştır.

Sezonun Öne Çıkan Tesettür Tulum Modelleri Nelerdir?

Ahunisa – Ä°nci Tulum – SaksKapalı giyim modasında sezonun önde yer alan öbür tasarımları ise tulum modelleridir. Tulum alternatifleri kadınların hem değişik bir stile sahip olmalarına hem de şık bir görünüme kavuşmalarına destekçi olmaktadır. Tulum modellerinde kullanılan sezonun tesettür giyim biçimine ait trend renkleri ise kadınların enerjik bir stile sahip olmalarına imkân sağlamaktadır. Tulum modellerinde geniş paça kesimi seçim edilmekte ve tulumların üst kısmında şifon kumaş uygulaması yapılmaktadır. Nitelikli kumaşlar ile alana getirilen modeller, üstlerine ilave edilen şifon kısım ile hareketli bir hale getirilmektedir. Şifon ayrıntılı tulumlar da lacivert, mor, pudra ve bakır renkleri sezonun ön tasarıda yakalanan renkleridir.

Sezonun öbür tulum modellerinde ise iki ayrı parça olarak görünen modeller yer almaktadır. Bu modellerde gömlek ve altında kullanılan bir pantolon yapısında gözüken model hakikatinde, birleşik olarak planlanmaktadır. Üst beden kısmı düğmeli ve gömlek yaka olarak planlanmaktadır. Alt kısımda ise geniş kesim ile oluşturulan salaş pantolon seçim edilmektedir. İki renk olarak planlanan modeller, üst ve alt beden içerisinde geçimli renkler seçim edilerek planlanmaktadır. Genel olarak pantolon kısmı siyah seçim edilirken, üst beden siyah ve pembenin ya da mavinin bir arada kullanılması ile planlanmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X