Dinimiz kaideleri gerekse hayat stiline uygun olması için tesettür giyimi seçim etmiş bayanların gereksinimlerinin çoğalmasıyla bir hayli marka tesettür kıyafet modellerine yönelmiştir. Bu sayede tesettür kıyafet modelleri ve çeşitleri oldukça fazladır. Spektrumun çoğalmasıyla bayanlar her mevsim, konsept ve zamana uygun olarak istedikleri renk ve modelde kıyafetlere rahatlıkla erişebiliyorlar. Çoğu marka artık yalnızca tesettür kıyafet üzerine her yarıyıl ve mevsimlik kreasyonlar hazırlamaktadır.

Tesettür Kıyafet Kombin Teklifleri

Mint yeşili boru paça dar kesim pantolonunuzun üzerine yeniden mint yeşili ince kumaştan dikilmiş ön kısmı dizlere kadar uzanan arka kısmı ayak bileğinde biten lazer kesim güpürlü tuniğinizi giyebilirsiniz. Üzerine kombininizi bitirmesi için pudra rengi çizgili eşarbı alabilirsiniz. Kombininize azıcık canlılık ve ışıltı katmak için uzun altın renginde bir kolye ile bitirebilirsiniz.

Renkler ile aranız iyi cıvıl cıvıl yazın renklerini kullanmayı beğeniyorsanız pembe büyük kemerli kiloş eteğinizin üzerine mor renkli volanlı gömleğinizin kombinleyebilirsiniz. Eşarp seçiminizi yeniden cıvıl cıvıl desenli pudra rengi eşarp seçebilirsiniz. Son olarak pastel tonlarında stiletto kunduranız ile bu kombininizi bitirebilirsiniz.

piliseli eteklerin rahatlığına alışmış bir kadın iseniz bu yazda seçiminizi yeniden piliseli etklerden yana kullanabilirsiniz. Mavi kumaş üzerine çiçek desenleri işlenmiş piliseli eteğinizi beyaz gömleğiniz ile giyebilirsiniz. üzerine tek renk bir şal ile kombininizi bitirebilirsiniz.

Tesettür Giyside Şık Görünüm İçin Öneriler

Giymiş olduğunuz tesettür kıyafet ile şık ve çağdaş bir görünüm tutmak için uymanız gereken bazı kaideler vardır. Her şeyden evvel bir bayan şık olmak için bedenini tanıyarak giyinmelidir. Tesettür kıyafet emeline uygun olmak için dar ve beden hatlarımızı emin edecek giysiler seçim etmemeliyiz. Fazla kilolara sahipseniz muhtemel olduğu kadar koyu renkli giysiler seçim etkeniz sizi olduğunuzdan daha cılız gösterecektir. Sarih renkli bir bayan iseniz deri renginizi ortaya çıkaracak canlı renkler seçim etmelisiniz. Uzun boylu bir bayan iseniz boyunuzun avantajını kullanarak kalın kemerli kiloş etekler seçim edebilirsiniz. Şayet kısa boylu bir bayan iseniz uzun ve boyuna desenli kıyafetler seçim ederek olduğunuzdan daha uzun görünebilirsiniz. Mağaza ya da butikleri dolaşmaya müddetiniz yok ise bir çok internet sitesinden stilinize ve bütçenize uygun tesettür kıyafet modellerine çok süratli bir biçimde erişebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X