Kadınların giyim mevzusunda ne kadar duyarlı olduklarını öğreniyoruz.

Planladığımız ağabeye ve kıyafet modellerinde istekleri göz önünde bulundurarak ona göre planlıyoruz, son senelerde en çok istenilen modellerden biri çiçekli tesettür ağabeyeler.

İşletmemiz alıcılarından gelen bu istekler istikametinde Aralıksız Tasarımcıları bu mevzuda yönlendirip Arz edilen modellere ağırlık vermektedir.

Çiçekli tesettür ağabeye modelleri , Zarif tesettür’nam en çok sevilen ağabeye modelleri arasında yer almaktadır. Renkli renkli tuvaletlerin üzerine kullanılan çiçek tasarımları ister baskı yada 3 ebatlı çiçekler işlenerek muazzam bir görüntüye kavuşmasını sağlıyor.

Kırmızı tesettür ağabeye modeli’nin üzerine Krem, pudra gibi çiçekler ön tasarıda olsada mor tesettür ağabeye ve bebe mavisi tesettür tuvaletlerde bu yılın gözde renkleri arasında yer alıyor.

Özellikle bebe mavisi tesettür tuvaletlerin üzerinde kullanılan çiçek Harekâtalar Hanımların azıcık daha fazla güzeline gitmektedir.

Bunun nedeni rengin soft ve herkes tarafından Kabullenilen bir renk olmasıdır.

Çiçekli ağabeye modellerinin yanı gizeme , en çok seçim edilen modeller ise bütün tersti modeller çiçeksiz ve sade modeller’de aynı orantıda seçim nedeni olabiliyor. bunun başlıca nedeni Tamamen şahsiyet kaynaklı olup, Kendine yakışanı giy Sözünüde unutmamak gerekli, Her hanıma her model gitmiyor ne yazıkki bazen mankende veya bir başkasında gördüğünüz o çok hoş ağabeye sizde hoş durmayabilir.

Bunun için yapmanız gereken eskiki deneyimlerinizden faydalanamak ve kendinize neyin yakışıp yakışmayacağınızı hayal eforunuzla planlamak olacaktır.

Misal vermek gerekirse bir başkasında hoş duran ağabeye > o birey size benziyormu boyu nedir kilosu nedir deri rengi nedir surat hattı nasıl gibi sualler ile kendinize mukayese etebilirsiniz.

Ağabeye modellerinde Deri rengine göre Renk seçme.

Bu çok karmaşık bir tercihtir mesela Kırmızı Ağabeye , Her renkten hanıma gidebilir , Esmer , kumral , beyaz derili veya siyah tenli bir hanım dahi kırmızı seçim edebilirki çokta yakışır.

Bunun yanı gizeme pudra rengi’de ortak bir renktir. Bu gidişatta Renk tercihi tamamen Seçeciğiniz tuvaletin tasarımıylada akalı bir gidişat olduğunu unutmayalım.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X