Bir yemek veya ziyaret arzı size ne giyeceğine dair hiç bir şey vazgeçmedi mi? Kaygılanmayın, gereksiniminiz olan bilgi elinizin altındadır, yalnızca çevreye iyi bakmanız gerekir. Kıyafetlerinizi nasıl kombinleyeceğinizi veya nasıl açıklayacağınızı öğrenmek zorundasınız. Ne giyeceğine karar vermek için esas birkaç ipucuna ihtiyacınız bulunmaktadır.

Tesettür Giysi Davetlerde Nasıl Seçilir?

Bütün uzunlukta bir giysi göz akdikeni bir eşarp ve birkaç aksesuarı bir araya getirmek davetlerde veya ziyaretlere en süratli ve kolay çözümlerden bir tanesidir. Size düşen tarafı bunları bir araya getirebilmek için gereken zaman. Yeniden uzun bir gece giysisi, şık takım elbise veya tesettür ağabeye yeniden bu cins civarlarda giyinilebilecek tehlikesiz giysilerdendir. Daha belirgin daha koyu renk tonlarına doğru ilerleyin ve sıcak havalarda daha hafif griler veya maviler seçmekten çekinmeyin.

Tesettür Giysi Yaz Ayları Kumaşı Nasıl Olmalı?

Natürel ki hafif ve ince kumaşlardan seçilmelidir. Bir tesettür giysi aynı zamanda bir yaz gecesinde davetlerde, ziyaretlere ve hoş bir lokantaya giyeceğiniz her şey için uygun olacaktır. Keten bir gömlek, tunik veya keten pantolon ve sandalet yazlık model olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Faalliklerin gidişatına göre bağlı olarak, fotoğrafı ve yevmiye arasında bir yerde giyinmek isteyeceğiniz kıyafeti seçerken, misalin bir akşam cümbüşü için daha koyu, daha fotoğrafı tonlar giyin; gündüz için sarih renkleri ve kumaşları seçim edin. Bir kokteyl giysisi için şık bir etek ve üst ile ayrı bir stil haline gelebilir.

Tesettür Giysi Tercihinde Hala Emin Değil Misiniz?

Tasarılamanıza nereden başlayacağınızdan emin değil misiniz? Tarz ve stilinizi düşünün. Yalnızca sizin zevkinize ve giyim stilinize uygun mağaza ve internet satış mağazalarını tespit edin. Bundan sonra modelleri seçerek üzerinde düşünün. Üst ve alt elbiseleri neler ile nasıl giyebilirim? Bu kategorik tanımlamadan sonra renk ve desenlerin geçimine dikkat edin. Doğru renk ve modeller ile yeni kombinler oluşturmaya çalışın. Bu cins bir çalışma ile kendinizi daha rahat sezebilirsiniz. Hala zorlanıyorsanız online satış mağazalarının ürün tanıtım sayfalarındaki modellerden hareket edin, bunlar size kesin kararlar vermenize destekçi olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X