Tesettürlü bayanlar için bir hayli mahsulün bulunması sayesinde, yerine ve zamanına göre her çeşit giyimi bulmak basit bir yol olmaktadır. Zahmetsizce ve niteliği tutarak alışveriş yapabilmeniz sayesinde, her katıldığınız davetten hoşnut bir biçimde bölmeniz sağlanıyor. Niteliğini konuşturan ürünler, her etrafta imdadınıza yetişiyor. Basitlıkla kombinlemesini yaparak, şıklığı bir tam olarak oluşturabilirsiniz. Bu sayede her resim makinasına da neşeyle tebessümmeniz, elbisenizin size yansıttığı pozitif bir ileti olarak kayıtlara da geçmiş olacaktır.

Tesettür Tunik Modelleri

Bebe mavisi rengi sarih renk oluşu ile bayanların çoğunda iyi duracak bir renktir. İyi durması sadece rengi ile değil bir giysinin nitelikli oluşuyla da ilgili olmaktadır. Bu sebeple hem nitelikli, hem de bol renk çeşitlerine parçalayan ürünleri sayesinde, tesettür giyim de değişikliklerinizi ortaya koymanız muhtemel olmaktadır. Çeşit çeşit giyinerek, aynaya baktığınızda ve dost civarlarınızda kendinizi oldukça şık ve iyi sezmeniz mümkün bir vaziyet olacaktır. Bebe mavisi bir tuniği, beyaz kumaş pantolonlar ile kullanarak iyi bir kombin oluşturabilirsiniz. Tarçın rengi incili model bir tunik, değişiklik hoşlanırlar için ideal bir tercih olacaktır. Siyahlar ile ya da kahverengi tonlarıyla bitirilebilen tarçın rengini, istediğiniz bu renklerde pantolon ve şallar ile beraber kullanmanız şık bir görüntü vermeniz açısından bereketli olacaktır.

Tesettür Tulumlar

Mor renk salaş bir tulumun hayranı olacaksınız! Özel ve hoş görünüşü sayesinde tesettürlü bayanların favorisi olacak bu mahsulün değişik renk alternatiflerine de erişmeniz muhtemel oluyor. Hatlarınızı belirli etmeyecek, miktarlı giyime uygun tulumlar arasından bordo ve siyahlı model dikkatleri üzerine sürüklüyor. Tarz sahibi tesettürlü bayanlar için yeşil renk, belden kemerli tulumda bir hayli beden alternatifi ile çoğu bayana alışveriş olanağı sağlıyor. Özel günler için parlak kumaştan planlanan, zümrüt rengindeki tulum da alkışı üzerinde toplamayı muvaffak oluyor. Mavi renk parlak model tulumda da, aynı kumaştan bir şal ile kombinlediğinizde, özel günlerde hoş bir görünüş elde etmiş olursunuz. Siyah rengindeki incili model tulumu da, siyah renk topuklu pabuç ve siyah renk şallar ile kullanarak, mini siyah çantalarla tamlığı basitlikle tutabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X