Kadınların internet üzerinden sipariş verirken en çok kasvet yaşadıkları gidişat beden miktarı mevzusunda gel gitlerdir.

Beden Mevzusunda tesettürlü kadınların en büyük tereddütü aldıkları ürünşöhret ne bol gelmesi nede dar gelmesidir.

Sarih bir kadın dar kıyafeti rahatlıkla giyinebilirken Tesettürlü bir hanım için bu hiç yakışık değildir.

Beden miktarı almanın inceliklerinden bahsetmek gerekirse miktarınızı almadan evvel içinizde bulunan elbiselere dikkat faktörüzdür, Bunlar en büük etmenlerdir ve beden miktarınızı büyük almanıza neden olabilirler.

Beden miktarı alırken bedeninizi sıfıra sıfır değil mezire altında bir parmak’ınızı vazgeçerek vasati 1cm kadar geniş almanız rahat hareket etmenizi sağlıyacaktır.

Düğün dernek gibi günlerde internet üzerinden vereceğiniz siparişler düğün gününe yakın olacağı zaman bir defa’da doğru siparişi vermeniz geremektedir aksi takdirde düğünde daha önceki giysilerinizi giymek gidişatında kalabilirsiniz..

Beden miktarı hiç almayan biri dahi videomuzu izledikten sonra rahatlıkla beden miktarını alıp Beden tablomuzdan Rahatlıkla Beden miktarını çıkarabilecektir.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X