Senenin her mevsimi düğün ve dernekler yetersiz olmazken mevsime uygun kumaşlardan planlanan tesettür ağabeye modelleri de namlı markaların mağaza sergenlerindeki yerini almaktadır. Senenin dört mevsimi süresince rahatlıkla kullanabileceğiniz tesettür ağabeyeler, şıklığı ile sanki göz kamaştırmayı muvaffak olabiliyor.

Tesettürlü kadınlarında düğün ve derneklerde şık bir görüntü oluşturmaya hakkı vardır bu sebeple sadeliği ve şıklığı ile ön tasarıya çıkan ağabeyeler, aynı zamanda İslami bedellere uygun modellerden oluşmaktadır. Kesimleri ile bedeni bütün olarak sarmayan, içi beli etmeyen özelliklere sahip modeller tesettürlü kadınların bir numaralı seçimleri arasında bulunmaktadır.

Davet civarına uygun renklerin seçim edilmesi de değişik ehemmiyetli meseledir. Misalin bir kına gecesi kutlaması için toplandığında olabildiğince şaşalı, ve kırmızı, yeşil, saks mavisi gibi alaka çekici renklerden planlanmış modeller seçim edilmektedir. Bunun farkında olan tasarımcılar, koleksiyonlarında en renkli kumaşlara yer veriyor. Bu da Tesettür ağabeye modellerinin renk eğlencesine neden oluyor.

Rengârenk ağabeye modelleri üzerinde yer alan ışıltılı ayrıntıları farklı bir şıklığı ortaya çıkartmakta ve düğünlere yakışır bir vurguyu bitirmektedir.

Özellikle son yarıyıllarda tesettür ağabeye modellerinin üzerinde kullanılan renkli ufak boncuklar oldukça popüler ve kullanıcılar tarafında n büyük bir alaka buluyor.

Yeniden özellikle etek kısımlarında kullanılan uç uç kumaş cinsleri bu sezonun en popüler modellerini oluşturuyor. Sade ve natürel bir hoşluğa sahip olmayı hedefleyen kadınlar tarafından bu özel tasarımlar, yaygın olarak seçim ediliyor.

Renkli tesettür ağabeye modellerinin yanı gizeme siyah renkli çalışmalarda siyahın sırrından ve şıklığından bırakmak istemeyenler için mağaza sergenlerindeki yerini almaktadır.

Sizlerde trendler ve zevkleriniz güzergahında özel bir renkli seçim ederek geceye merhaba diyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X