Tesettürlü bayanlar için giyim mevzusu ehemmiyetlidir. Eşarp, şal, giysi, çanta, pabuç vb. geçimlerini tutmak her zaman basit olmamaktadır. Fakat tesettür ağabeye alternatiflerini iyi değerlendiren bayanlar için bu stil şeyler ehemmiyetli olmamaktadır. Seçilen tuvaletin niteliği ve şıklığı mevzubahisi olduğunda, geriye kalan detaylar daha seri halledilebilmektedir. Bayanların ağabeye seçerken dikkat etmesi gereken mevzular arasında; beden miktarlarına uygunluk, deri rengine göre ağabeye rengi tercihi, boy miktarınıza göre ağabeye modeli seçmek gibi detaylar halledildiği ve doğru karar verildiği taktirde, her etrafta şıklığınızı konuşturacaksınız demektir.

Muhtelif Ağabeye Modelleri

Her kadının alkışına hitap edecek modelleri ile bir hayli ağabeye çeşitlerinin var olması sayesinde, bir etrafta kimse kimseyle pişti olmayacak. Herkes şık ve nitelikli tasarımlar sayesinde, özel günleri bedelli kılacak elbiseler ile beraber hoş bir biçimde geçirebilecek. Piliseli, gümüş renk, siyah püskül ayrıntılı parlayan tuvaleti, siyah ince şallar ile beraber kullanarak gününüzü bedelli kılabilirsiniz. Kendi özel günlerinizde laf, nişan, kına gecesi, bebek mevlidi, yaş günü vb. ya da hoşlandıklarınızın özel günlerinde itina göstermek ve hoş bir biçimde katılım sağlamak basit bir yol olarak beliriyor. Bronz rengindeki piliseli model ağabeye, değişiklikten seven bayanlar için artı bir gözde ürün haline geliyor. İnce belirli bayanlar için oldukça güzel görünecek bordo renk piliseli ağabeye, görenleri hayran vazgeçecek. Bedeni saran zümrüt yeşili, kol ayrıntılı ve taş işlemeli, nitelikli bir duruş ve görünüm kazanmanızı sağlayacak tuvalete aşık olacaksınız.

Şık Ağabeyeler

Değişik beden alternatifleri ile tesettürlü bayanların her zaman yanında olan ağabeye modelleri, güçlük sürüklemeden davetlere hazırlanmanızı sağlıyor. Birbirinden şık ürünlerle her zaman isminizden laf ettirmeyi muvaffak olacaksınız. Değişikliğe sarih bayanlara has pek çok model bulunuyor. Bunlardan bir tanesi, jakar pudra renk ağabeye oluyor. Özel günlerde peri masalını hatırlayan prensesler gibi olmak isteyen tesettürlü bayanlar için, onları neşelendirecek pek çok ürün bulunuyor. Bu sayede prenses olmaktan kendinizi alıkoymamış oluyorsunuz. Zarif ve duru bir tuvalete sahip olmak isteyen bayanlar için, siyah renk dantel kaplama ağabeye gözlerinizi şenlendirecek hoşluğa sahip oluyor.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X