Bir Hayli özel davette seçilen elbiselerin başında gelen tesettür ağabeye modelleri, sitemizde bir hayli değişik renk ve tasarım alternatifleri ile kadınların alkışına sunulmaktadır. Her kadının değişik tarzına geçim sağlayacak kalitede olan bu ağabeye giysiler stilini en iyi biçimde yansıtmanız için bir fırsattır. Tek yapmanız gereken sitemizden kendi stilinize uygun bir ağabeye modeli seçerek kombininizi de bu kıyafete göre ayarlamak!

Sade ve Şık Kombinler İçin Seçim Edilen Ağabeye Modelleri

Sade renk tonlarını ve azametli ayrıntıları çok fazla beğenmeyen bayanlar, sitemizden tek renkten oluşan ve üzerinde mübalağalı ayrıntıların bulunmadığı ağabeye modellerini seçim ederek diledikleri kombinleri yaratabilirler. Özellikle sitemizde yer alan dantelli ağabeye kategorisindeki pastel renkli ağabeyeler, sadelikten beğenen bayanların seçim etmesi gereken modellerdir.

Beyaz, krem ve toz pembe renk tonlarının ön tasarıya çıkması, bu tuvaletleri daha da çekici hale getirmektedir. Bu ağabeyeler üzerinde çok minik ayrıntılar kullanılmıştır ancak giysi bu ayrıntılar ile değil, sadeliğiyle ön tasarıya çıkmaktadır. Bu surattan bütün de sadelikten yana olan kadınlar için ideal olan bir elbise cinsidir. Ayrıca daha sıradışı bir görüntü yaratmak isteyen bayanlar, sitemizdeki ceketli ağabeye modellerini seçim edebilirler. Oldukça kadınsı bir görünüme sahip olan bu ağabeye çeşidi, yalnızca ceket kısmında kullanılan şerit ayrıntıyı ile sadelik kriterini en iyi biçimde karşılamaktadır.

Azametli Ağabeye Modelleri İle Gecenin Yıldızı Olun

Sadeliğin yanı gizeme daha göz akdikeni bir havaya sahip ağabeye modellerini seçim etmek isteyen kadınlar da sitemizden kendilerine uygun kıyafeti basitlikle bulabilirler. Ağabeyeler üzerinde bulunan farklı ayrıntılar ile tüm dikkatleri üzerinizde toplamak için sitemizdeki modeller arasından fırfırlı, kemerli veya değişik kesimlere sahip olan ağabeye modellerini seçim edebilirsiniz.

Odağı bir yerde toplayan ayrıntılar sayesinde şıklığınız ile ön tasarıya çıkarak özel davetin yıldızı haline gelebilirsiniz. Bunun yanında ayrıntıdan ziyade ağabeye giysinin renk tonu ile de azametli olmak isteyebilirsiniz. Bunun için de sitemizde yer alan daha koyu ve göze çarpan renk tonlarını seçim etmek doğru bir tercih olacaktır. Özellikle bordo, yeşil ve mavi renk tonları bu azameti sağlamakta yeterli olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X