Ağabeye modelleri kadınların özel günlerde seçim ettiği özel parçalardandır. Tesettürlü kadınlar için de tesettüre uygun olarak üretilen tesettür ağabeye modelleri çok alaka görüyor. Bu ağabeyeler tesettürlü kadınlar tarafından özel günlerde çok fazla seçim ediliyor. Tesettür ağabeye modellerinde değişik ve çok özel tasarımlara yer verildiği görülüyor. Tesettür tuvaletlere bir hayli değişik kesim ve dikim modeli uygulanarak tesettüre uygun biçimde şık modeller ortaya konulmuştur. Tesettürlü kadınları en şık biçimde özel günlere hazırlayan tesettür tuvaletlerde değişik bir hayli model yer alıyor. Her beden tipine uygun ağabeye modeli tasarımı bulunuyor. Tasarımlarda her zevke uygun modeller uygulanmıştır. Her yaşa uygun ağabeye modelleri tesettür ağabeye tasarımları arasında yer alıyor.

Tesettür Ağabeye Modelleri
Tesettür ağabeye modellerinde değişik bir hayli model uygulanmıştır. Modeller arasında üst kısmı payetli, alt kısmı çan etek modeli olan ağabeye modeli değişik renkleriyle çok alaka gören modeller arasında yer alıyor. Güpür pelerinli balık ağabeye modeli de alaka gören modeller arasında yer alıyor. Bu modelde pelerin isteğe göre çıkartılıp takılabilir olması, tuvalete kullanım rahatlığı veriyor. Üstü pul payetli ağabeye modeli laf ve nişana çok uygun bir modeldir. Etek kısmında kullanılan tül tuvalete ayrı bir hava katmıştır.

Daha azametli ve dikkat çekici ağabeye modelleri seçim edenler için şifon kuyruklu payetli ağabeye modeli oldukça uygun bir modeldir. Bu tuvalette balık ağabeye modeli uygulanmıştır. Bu nedenle seçim edenlerin fizik özellikleri ehemmiyetlidir. Bu stil modeller daha cılız kadınlarda kendini daha iyi göstermektedir. Model baştan alt ışıl ışıl ve çok iddialı bir modeldir.

Şifon yelek görünümlü ağabeye modeli, kilo aşırılığı olan kadınların rahatlıkla seçim edeceği bir modeldir. Düz kesim ağabeye modeli üzerine salaş şifon yelek kullanılması kıyafet çok şık bir görünüme sokmuştur.

Tesettür Ağabeye Kombineleri
Tesettür ağabeye kombineleri çok basittir. Fiziğe uygun doğru ağabeye seçildikten sonra doğru türban ile ağabeye bitirilir. Tesettür ağabeyeler uzun olduğu için pabuç tercihlerinde çok mübalağalı modellere gerek kalmaz. Tesettür tuvaletlerin hepsi birbirinden şık ve azametli modellerdir. Özel günlerde dikkatleri üzerinize sürükleyecek bir hayli model tesettür ağabeye çeşitleri arasında yer alıyor. Modeller çok azametli olmasına karşın oldukça rahattır. Kumaş niteliğiyle ve değişik tasarımlarıyla tesettür ağabeye modelleri çok fazla seçim ediliyor.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X