Gereksiniminiz olan şeyi tespit edin. Unutmayın siz tesettüre uygun giyinmek için alışveriş yapıyorsunuz. Sizi anlatan, stilinize uygun modelleri, renkleri tanımladıktan sonra bir ön araştırma yapmayı unutmayın. Yeni çıkan modellere bir göz atmakta fayda var. Belki alışveriş yapmadan evvel sergenleri dolaşmak veya mağazayı şöyle bir gezmek faydalı olacaktır. Daha evvel başkasının üstünde gördüğünüz giysileri aramakla veya sergendeki manken üzerindeki elbiseyi kendinize uydurmakla zaman tüketmeyin. Zorunlu araştırma ve ön fikirlerden sonra alışveriş zamanı gelmiş demektir.

Alışveriş merkezinde veya internet sitelerinde alışveriş için ivedi etmeyin. Evvel bazı popüler çevrimiçi mağazaları incelerseniz zamandan tasarruf edersiniz. Ne alacağınızı hala öğrenemiyorsanız, hayat stilinize uygun mağazalarda alışveriş yaparak zaman kazanın. Ağabeye almak güç bir iştir unutmayın. Muhtemel olduğunda giymeyi deneyin. İnternet üzerinden giysi siparişi vermek cazip gelebilir, ancak umut verici görünen şey ve giysileri sınayacağınız mağazalara giderseniz daha çok namsınız olur. Boyutlar perakendeciden perakendeciye değişmektedir ve ehemmiyetli miktarda değişiklik gösterir ve bedeninizde bir kıyafeti görmeden nasıl karar vereceğinizi öğrenmek güçtür.

Tesettür Tuvalette Alışveriş İçin Nasıl Bir Bütçe Kullanılmalıdır?

Paranızı usluca tüketin. Bütçeniz daha minikse, düşük maliyetli perakendecilere göz atmaya başlayın. Çok fazla tüketme yapmak için bir neden yoktur. Bir elbise iyi yapılmış ve muntazam bir biçimde uyuyorsa, şahane görüneceksiniz. Bu, en ucuz giysi kesinlikle makûs giysi demek değildir. Ancak ucuz da olsa kumaş niteliğine ve üzerindeki ışıltılara dikkat etmek gerekir.

İnternetten bazı ek araştırmalar yapın ve satış yapan mağazaların kampanya ve indirimlerini araştırın. Bu araştırma, ucuz maliyetlerle tesettür ağabeye almak için iyi bir fırsat olabilir. Yalnızca bir modele değil, birkaç ehemmiyetli parçayı geçimli hale getirmek için düşünün. Uzun vakit kullanmayacağınız daha yoğun mahsullere daha az tüketin. Bir şey satın almadan evvel, eş tuvaletlerin başka mağazalarda daha düşük bir maliyete satılıp satılmadığını inceleyin.

Tuvaletinizi tek parça bir giysi olarak alabileceğiniz gibi, alt ve üst ayrı ayrı olarak da alabilirsiniz. Ayrı olarak aldığınız tuvaletinizi gardırobunuzdaki öteki giysilerle de kombinleyerek daha zengin çeşitler elde edebilirsiniz. Tuvaletlerinizi uygun takılarla destekledikten sonra yeniden hoş bir eşarpla bitirmenin rahatlığını ve huzurunu yaşayın.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X