2018 sezonunda tesettür giyim modasında büyük bir başkalaşım alana geldiği için sitemizdeki elbiseler üzerinde de bu metamorfozu görmek muhtemeldir. Bu sezon ise bazı kıyafet parçaları öbürlerine göre daha fazla ön tasarıdadır.

Özellikle tunik modelleri son zamanlarda bayanların kombinlerinde sıklıkla kullandıkları bir parça haline gelmiş gibi görünüyor. Bu surattan hem günlük yaşamda hem de özel davetlerde kullanılabilecek stilde olan tunik modellerindeki spektrum çoğaldırılmış ve bayanların da bu spektrumdan en iyi biçimde faydalanması sağlanmıştır. Bunun yanında giysi modelleri de tesettür modasında popüler olmaya başlayan giysilerden biri olarak görülebilir. Sitemizde satışa sunula giysi modelleri bu nedenle daha değişik renk ve tasarımlar ile dizayn edilmeye başlanmış ve bayanların bu yeni trendler ile geçimli kombinler ortaya çıkarması sağlanmıştır.

Renk Mevzusundaki Sadelik

2018 sezonunda tesettür giyim modasında uygulanan bir öteki yenilik de renk tonlarındaki sadeliktir. Pastel renklerin ön tasarıya çıktığı bu sezon aynı zamanda elbiselerde tek renk kullanımının da şöhretli olması ile öğrenilir. Kıyafet cinsleri üzerinde kullanılan göz akdikeni bir renk tonu giysinin tüm şıklığını tek başına sağlamış ve böylece sadelik kriterinin de yerine getirilmesinde ehemmiyetli bir rol oynamıştır. Sarih renkler daha fazla ön tasarıda olduğu için sitemizde satılmakta olan elbiseler bu renk tonları daha fazla kullanılarak dizayn edilmiş ve böylece moda ile olan geçim bir biçimde tutulmuştur.

Ufak Ama Göz Akdikeni Ayrıntılar

Aynı zamanda 2018 tesettür giyim modasında uygulanan bir öteki yenilik de kıyafet parçaları üzerinde kullanılan ayrıntıların sadeliğidir. Evvelki sezonlara göre elbiselerin üzerindeki ayrıntılar daha ufak ama daha azametli bir hal almıştır. Bu da sade bir hava ile de şık olunabileceğini herkese deliller kalitededir. Sitemizde göreceğiniz elbiseler bu ayrıntılar ile dizayn edilmiştir. Özellikle inci, nakış ve tül ayrıntıları hem sezonun en moda olanlarıdır hem de bayanlar tarafından çok fazla seçim edilir. 2108 tesettür modasında uygulanan tüm bu metamorfozları sitemizden takip edebilir ve tertemiz tasarımlara sahip elbiseler ile daha aktüel kombinler oluşturup daha çağdaş bir şıklık elde edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Büyük Beden En Güzel Kıyafet Çeşitleri başlıklı makalemizde buyuk beden kıyafet modası ve buyuk beden kıyafetler hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X