Gençliği ve hoşluğu ile dünya medyasına mevzu olmayı muvaffak olan Taylor Swift tarzında kibar bedeni için birbirinden uygun parçalar seçmekte oldukça deneyimli. Hoşluğunu perçinleyen giysileri ile gündem olan hoş yıldızın tarzına kısaca göz dolaştıralım.

Taylor Swift tarzında günlük kombinleri için renk geçimlerini galibiyetli biçimde kullanıyor. Kalem etekleri daha spor parçalarla bitirerek yevmiye yaşama geçim sağlıyor. Lacivert bir kalem eteği kırmızı bir çanta ile bitirerek renk uyumununu üst parçalarda da ortaya çıkarıyor. Siyah beyaz dökümlü bluzunun altına giydiği lacivert etek gibi kombinler ne kadar zevkli olduğunun bir delili.

Mini giysiler hoş yıldızın sıklıkla kullandığı giysiler içinde yer alıyor. Mini giysilerin beline taktığı altın renkli kemerlerle beden hatlarını ön tasarıya çıkarmayı oldukça beğeniyor. Bacaklarının güzelliğibe güvenen namlı yıldız yaz mevsiminde daha çok kot şortlardan takviye alıyor. Kot şortlarını casual şıklıkta topuklu pabuçlar ile bitiriyor. Bayan Aksesuar tercihinde de oldukça galibiyetli. Vintage şapkalar, renkli güneş gözlükleri ve nostaljik çantaları beğenerek kullanıyor. Kış mevsiminde de renkli giyinmeyi beğenen hoş yıldız bordo, krem ve kırmızı gibi renkler kullanarak kış mevsimini de oldukça hareketli geçiriyor.

Aykırı parçaları bir arada kullanmayı beğenen Taylor Swift tarzında uzun gömleklerden, floral deaenlerden ve balon eteklerden yararlanarak stilini güçlendirmeyi seçim eden şanlılar arasında. Ekose bayan gömlekleri jean pantolonla birleştirmek mevzusunda oldukça galibiyetli olan Swift; kırmızı çantaları ve kareli gömlekleriyle yevmiye şıklık mevzusunda da oldukça iddialı.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X