Etrafınızdaki tarz sahibi, kendine özel etkileyici ve esin veren bir stili olan insanların özelliklerini düşün. Onları herkesten değişik ve özel kılan ortak özellikleri ne olabilir?
1- Doğru vücutlarını bilirler ve vücutlarına uyan giysiler alırlar
Tarz sahibi erkekler vücutları mevzusunda kendilerine karşı içtendirler, ufak gelen giysileri giymekte ısrar etmezler. Kilo aldığını ya da formdan düştüğünü kabul etmeyip küçülen giysileri giymeye devam faktörün en büyük giyim yanılgılarından biri olduğunu çok iyi bilirler.Beden tipleri nasıl olursa olsun vücutlarına bütün uyan miktarda giysiler giyerler
2- Yalnızca aksesuarlara değil tüm ayrıntılara itina gösterirler
Tarz sahibi olmak için yalnızca şık bir saatin ya da kıravatın yeterli olmadığını; ne kadar şık aksesuarlar takarlarsa taksınlar, lekeli kunduralar, ütüsüz bir gömlek veya bakımsız sakalların her şeyi alt üst edeceğini öğrenirler. Şahsi hijyenlerine, giysilerinin kirsiz ve ütülü olmasına çok itina gösterirler.
3- Yeni şeyler sınamaktan çekinmezler
Sınama yanılma usulüyle ve tehlike alarak stillerini oluştururlar. Kimi zaman kusur yapsalar da kendilerine has tarzlarını oluşturmak için sınamaktan çekinmezler. Aksi halde orijinal bir tarzı oluşturmaları olası olmaz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X