Giyim mevzusunda deneyim sahibi olan tarz sahibi erkekler giyimi sanata dönüştürme mevzusunda oldukça akıldadır. Giysilerinde detaya önemseyen erkekler şık oldukları kadar çekici bir hale bürünürler.

Giyimi tıpkı bir sanata dönüştürmek için renklerin geçiminden takviye alan erkekler modayı sanat olarak icra ederler. Renk kullanmaktan sakınmayan bu erkeklerin hudutsuz hayal eforlarını kıyafetler üzerinde tecrübelediklerini söyleyebiliriz. Uzun paltolar, renkli ceketler, pastel tonlardaki pantolonlar, desenli şallar ve bayan aksesuarlar giyimi sanata dönüştüren erkeklerin sıklıkla kullandığı parçalardandır. Özellikle de sarih ve dikkat çekici renklerin kullanılması moda da tarz yaratmak için zorunludur. Sarih mavi pantolonların altına giyilen salaş kahverrngi botlar, fötr şapkalar ve aşındırılmış uzun pardesüler erkeklerin modayı sanata dönüştürme mevzusunda akılda oldukları giyin tarzlarından biridir.

Erkeklerde giyinme sanatını ön tasarıya çıkaran aksesuarlarda da renkler cömertçe kullanılır. Renkli çorapları takım elbise altında kullanmaya cesaretiniz varsa; giyim mevzusunda değişik erkeklere fark atabilirsiniz. Dışarıdan gelecek bazı yorumlara kulaklarınızı tıkamalısınız. Ananesel stilin dışına çıkmak ve bunu kabul ettirmek güç gibi görünse de; bu stille beraber bütünleşmek istiyorsanız değişiklikleri de göze almalısınız. Parlament mavisi takım elbisenin altına turuncu çorabınızı giyebilir ve kahverengi pabuçlarınızla beraber şahane bir kombin yapabilirsiniz. Turuncu mendilinizi ceketinizin cebine iliştirerek modada sanat icra etkenin sevincine varabilirsiniz. Renkler ve modeller modada sanat yapma mevzusunda size takviye edecek öğeler arasında yer alır. Kilonuz ve boyunuz her ne olursa olsun renkleri ve modelleri yiğit bir biçimde kullanmaktan çekinmeyin. Hasveninizi rastgele bir sebepten dolayı kaybetmiş olan erkekler arasındaysanız; tarzınızı sanata dönüştürerek daha önceki günlerinize yine dönebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X