Hayatımıza değen her süreç gibi takım elbise dünyasını da gözlemlediğimiz de üzerimizdeki tesirlerini görme kısmetimiz mevcuttur. Öyle ki giysilerin üzerimizdeki tesiri kullandığımız parçaya göre değişkenlik gösterirken kendi ruh halimize de yansımalar yapmaktadır.
Şimdi sizden azıcık düşünmenizi isteyeceğiz. Takım elbise denildiğinde usunuza gelen şey nedir? Veya Nasıl bir ruh haline bürünüyorsunuz? Zira genelde tüm beylerin bu parçalara bakış açısı daha çok fotoğrafı ve kutlama emelli olduğu çoğunlukta aşikâr peki ya öyle değilse? Ya daha farklı duygular edinmemize neden oluyorsa?
Bu bloğumuzda bu mevzuya azıcık sarihlik getirmeye çalışacağız. Öncelikle kategorize edelim ki her ürünşöhret üzerimizdeki ruh halini daha detaylı bilebilelim.
Casual görüntüler edindiğimiz gömlek, triko, ceket, pantolon gruplarını araştıralım. Gömlek giyildiğinde kendinizi rahat ve geçimli sezilebilirken aynı zamanda size cool ve bağlantıya geçebilecek samimiyeti kazandırmaktadır. Triko ile kullanımında daha çok sıcaklık algısı oluşurken, size yansıttığı enerji stil bir duruş ve daha kumpas ve hâkimiyet hali kazandırmaktadır. Pantolona geldiğimizde kullanılan kumaşa göre ruh halinize kattığı enerji fazladır.
Bu surattan ayrı bir başlıkta konuşulması gerektiğine inanıyoruz. Bu duruşa edindirdiğimiz ceket hali en ehemmiyetli parçalardan biri olarak yaşamımıza tesirini gösteriyor, özellikle şıklık algısı uyandıran ceket, size resmiyet ve sürükleyicilik kazandırırken aynı zamanda laflı ifadelerinizde merak uyandırıcı bir potansiyel katmaktadır.
Ve asıl sorunumuz takım elbiseye gelince modeline göre size farklı ruh halleri edindirirken genel olarak baktığımızda business bir duruş ve resmiyet katmakla beraber otoriter bir izlenim de sunmaktadır. Genel de özel günlerde ve ya protokollerde seçim edilen takım elbise artık imal evresinde ivme kazanarak kullanım basitliğinden dolayı yevmiye yaşamda da şık olmayı beğenen siz beylerin dolaplarında yerlerini almışlardır.
Tüm süreçte edindiğiniz yaklaşımları değerlendirirken sevincini çıkarmanızı dileriz. Kendinizi tanıdıkça yaşamla ve etrafınızla olan iletişiminizin kuvvetleneceği istikametinde ve bunula beraber görünümünüzdeki başkalaşımı bu bağlantıyla beraber doğru kullanacağınıza eminiz. Her daim şıklık alanında ki davranışınıza ve farkınıza ortak olmak için WSS WESSİ ailesi olarak buradayız.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X