Ananeselci bir bakış açısı ile yetiştiğimiz yaşam standartlarımıza baktığımızda aşikâr bir biçimde görülmektedir. Günümüz şartlarında tüm yaşanılan etrafta ki gidişatlar o kadar süratli büyümekte ki ananesel bakış açımız post- modernizm algısı ile kaynaşmaktan sakınamaz hale gelmektedir.
Bu çerçevede giyim- kuşam alanına baktığımız da modanın tekrar edişi dışında yeni revize ürünlerin, ananesel bakış ve post- çağdaş değişlerin eşlik etmesi günlük yaşamımızın izlerini yansıtmaktadır. ‘Peki ya uygulama mevzusuna geldiğimizde ilerleyiş biçimimiz nasıl olmalı?’ Sualine azıcık değinelim.
Öncelikle ananesel yosunu hiçbir zaman devrilemeyecek biçimde dogmatik olarak özümsendiği için değişik pencerelerden bakmamız yalnızca bizim ananesel yosunu üzerinde minik değişlerin eşliğinde yaşamımıza yansıtabileceğimiz bir alan olarak kalmaktadır.
Demek oluyor ki şu anda mevcut olan tüm ürünlerin ananesel yapı da fakat post-çağdaş izler yaşattığı bir dolaba sahibiz. Şöyle ki tüm basic olan ürünlerin bulunuşundan bu yana değiştirildiği noktalar, post-çağdaş izler dediğimiz ayrıntılar ile hudutlu olarak kalmaktadır.
Bu süreçte takım elbiseye değinecek olur isek aynı tertipte tüm büyüme sürecinde ilk halinin üzerine dokunmuş değişik akış açıları taşıyan ayrıntılarla sunulan günümüz takım elbiseleri tüm beylerin gardıroplarında yer etmektedir.
Daha evvel de bahsettiğimiz gibi erkek modası gelişimini son senelerde süratlendirmiştir. Bu surattan giysi açısından günümüz de erkekler için daha çok imkân bulunmaktadır. Siz çizgisini belirli etmeyi ve şık olmayı hoşlanan beylerin bu süreçte en sponsor kombin ürünleri olan aksesuarlar, yaptığınız görseller ananesel algının soft biçimde modernize hallerini sunmaktadır.
Biz de WSS WESSI ailesi olarak ananesel algıyla birleşen ve modernize edilmiş tüm koleksiyonumz da sürecin bir parçası olarak sizin yanınızda olmaya çalışmaktayız.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X