Ünlü Modacı Sümay Moda Markası, Tam ürünleri ile beraber ilk kez kibar tesettür’de yerini aldı, Uzun senelerdir sektörün büyümesinde büyük Rol üstlenen Sümay Moda, Artık Çok daha yeni, Evvelleri 36-44 Beden arası çalışan İşletme, Uzun süren Bir araştırma neticesinde Büyük beden lüzumlarını Karşılayabilmek ve büyük beden özel tasarım ürünleri üretip pazarlamak emeli ile Mevcut tasarım tesettür ürünlerini 54 beden’e kadar çıkaran Sümay Moda..

Gelecek Geri dönüşlere sabrederekten 54 Beden Hudut olan büyük beden ağabeye ve kıyafet hududunu 60 Beden‘e kadar çıkartmayı tasarladığını aktardı, İlk etapda Eşsiz hoşlukta olan tasarımları Artık büyük beden Hanımlar’da Satın alabilecek, Sümay Moda Sitemiz’de Büyük Beden kategorisinde yer almasının Yanı gizeme http://www.zariftesettur.com/sumay-moda adresinden Sümay Moda ürünlerini araştırabilirsiniz..

Kibar Tesettür Türkiye’nin en büyük Tesettür Giyim Büyük Beden Satıcısıdır.56 Ülkeye fiyatsız gönderi yapan Şirketimiz Gümrük Problemi Olmadan Kapınıza Kadar ürünlerinizi Teslim ediyor.

Sümay Moda, Tasarımları 1.Sınıf Kumaşlardan üretilmektedir, netlikle şirketimiz üzerinde dandik ve kullanışsız ürünlere yer verilmemektedir.

Tam tasarımcılar çok ince ve yoğun üzüntüyeler neticesinde şirketimizde yer bulabiliyor. Kibar Tesettür Güvencesi ile Rahat bir alışveriş yapabilirsiniz.

Metamorfoz ve iade alternatifleri ve Kapıda Ödeme Alternatifimiz Sayesinde Tüm alıcılarımıza basitlik sağlamaktayız.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X