Kıyafetler ve Stiletto Kombini
Hemen her kadının istekle kullandığı pabuçlardan olan stiletto, ayrıcalıksız giyen tüm bayanları kibar gösterir. Yalnız bu pabuçlar her kadının ayak yapısını uygun değildir ve aynı zamanda giyerken büyük fedakarlık gerektirir. Zira kısa zamanda ayaklarınız acımaya başlar. Sivri burunlu, ince topuklu bu elegan pabuçlar ile nasıl kıyafet kombinleri yapabilirsiniz sizin için yazdık.

Stiletto pabuçlar görünüm itibariyle oldukça kibar olduğu için davetler, özel geceler, kokteyl ve düğün gibi organizasyonlarda sizi üst seviyede şık gösterecektir. İyi bir kombinle basitçe dikkat sürükleyebilirsiniz.

Şüphesiz en hoş stiletto kombinleri arasında etek ve kıyafetler ile olan kombinasyonlar yer alıyor. Stiletto kunduraların en ehemmiyetli özelliği bacaklarınızın zerafetini ortaya çıkarması bu açıdan kıyafetler ile yapılan kombinler sizi çok şık gösterecektir. Özellikle iddialı renklerde giyeceğiniz stilettolar sizi daha stil yapacaktır. Mor, kırmızı gibi canlı renkte stilettoları yaz sezonunda uçuşan mini kıyafetler, bayan gömlek kıyafetler, mini şifon kıyafetler ile kullanabilirsiniz.

Son senelerde yaygın olan çiçek desen trendi stiletto pabuçlarda da karşımıza çıkıyor. Beyaz üzerine çiçek desenli stilettoları şık beyaz bir kıyafet bitirebilirsiniz. Şayet özel bir yere gidecekseniz aksesuar olarak portföy veya şık bir clutch alabilirsiniz.

Günlük kombinlerinizde de stiletto kunduraları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bol, dar, mini ya da uzun fark etmeksizin her formdaki kıyafetler ile rahatlıkla stiletto kundura giyebilirsiniz. Günlük seçiminizi sıradan stilettolardan yana yapmanız yerinde olacaktır. Pudra tonlarda salaş mini belden bağcıklı giysinin altına beyaz bir stiletto şık bir tamlık sağlayacaktır.

Bedene oturan midi boy canlı renk bayan kıyafetler ile nude tonlardaki stilettoları birleştirebilirsiniz. Gece için kullanacağınız stilettonun 10-12 cm topuk boyu olması yerinde olacaktır. Günlük kullanım için ise 8 cm topuk boyu rahat hareket olanağı sağlayacaktır. Şayet ince bir fiziğiniz yoksa stiletto kunduraları önermiyoruz. Zira kibar olan bu kunduraları giymek için kibar bir bedene sahip olmak gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X