Spor Yapma ve Spor Kıyafetleriniz!

G Şengel tarafından tarihinde yayınlandı

Sağlıklı hayatın ve genç kalmanın en ehemmiyetli zorunluluklarından biri spor yapmaktır. Kimimiz sarih havada yürüyüş yapmayı seçim ediyoruz. Bazısı ise spor salonlarında çalışıyor. İster acemice olsun ister profesyonel spor tecrübelerimizde tarz görünmek muhtemel.

Büyüyen tekstil sektörü ile beraber birbirinden iddialı taytlar, eşofmanlar, t-shirt ve atletler spor yaparken kullanabileceğimiz parçalar arasında bulunuyor.

Rahat Parçalar

Bakımlı olan bayan spor yaparken de kendine itina gösterir. Spor esnasında makyaj imalinden sakınmak gerekir. Giysilerimizde ise rahat hareket edeceğimiz parçaları seçmekte fayda var. Şık görünmek ismine hareketlerimizi kısıtlayacak giysiler seçim etmemeliyiz.

Taytlar & Atletler

Sahil kenarında yürüyüşe çıkarken veya ormanda pak havada koşarken, spor salonunda ağırlık çalışırken, plates yaparken genellikle tayt giymeyi seçim ediyoruz. Taytlar ve atletler spor yaparken hareketlerimizi yasaklamayacağı için ve beden hareketlerini en iyi biçimde göreceğimiz parçalar olduğundan sıklıkla seçim edilmektedir. Bu sezon taytlarda saydam ayrıntıları, parlak kumaşlar dikkat sürüklüyor.

Eşofmanlar & T-shirtler

Eşofmanlar ise yeniden en çok kullanılan spor giysilerindendir. Sezonun gözdeleri arasında yanı şeritli eşofman modelleri sıklıkla karşımıza çıkıyor. Birbirinden iddialı t-shirtler ve atletler bayanların spor yaparken seçim ettiği giyimlerin başında geliyor.

Spor Kundura Seçimi

Koşu kunduraları en sık kullandığımız modellerden. Spor yaparken seçim ettiğimiz kunduralarda ehemmiyetli olan rahat olmaları ve basit biçim alabilir olmaları. Sneaker modelleri ise şık görünmek için rengarenk ayrıntılarla dikkat sürüklüyor.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.