Tesettür modasına müteveccih tasarımlar bahar trendleri ile bir araya getirilerek oluşturulmaktadır. Bahar trendlerinde ise tasarımlar yaratıcı kesimler ile alana getirilmektedir. Sezonun nitelikli ve trend tasarımları ise Zarif Tesettür aracılığı ile kadınlara sunulmaktadır. Özellikle normal tasarımlarda kullanılan salaş kesimler, normal renkler ile birleştirilmektedir. Bu sezonun ekip modelleri ise normal stilde giyinmeyi hoşlanan kadınlarına hitap etmektedir.

Özellikle siyah ve beyaz renkler kullanılarak hazırlanan ekipler sezonun trend ürünleri arasında yer almaktadır. Üst giyim için diz boyuna kadar uzanan yelek formunda planlanan, kuşaklı üstler ve salaş kesim pantolonlar bir arada kullanılarak, ekip modelleri yaratılmaktadır. Üst kısmı yelek, alt kısmı pantolondan oluşan tasarımlar kol bitimlerinde kullanılan renkli pul ayrıntıları ile bitirilmektedir. Pul detaylı ekipler hem normal hem de günlük kullanıma uygun, trend modeller olarak oluşturulmaktadır.

Sezonun öteki trend modelleri ise inci ayrıntılı ekiplerdir. İnci ayrıntılı ekiplerde üst beden için bol kesimli ve bel bölgesinde kuşak kullanılan tunik modelleri seçim edilmektedir. Tuniklerin altına ise aynı renk ve kumaş özelliklerinde bol kesimli pantolonlar kullanılmaktadır. Bu ekip modellerinin tunik kısmında ise inci ayrıntıları kullanılarak, tasarım bitirilmektedir. Özellikle siyah kumaş üzerine kullanılan beyaz renk inci ayrıntıları ile hazırlanan modeller sezonun trend ürünlerini oluşturmaktadır. Moda dünyası içerisinde yer alan ve yaratıcı tasarımlara yer veren tesettür giyim, her stilde kadının kendine uygun mahsulü bulabilmesi emeli ile tasarımlarını oluşturmaktadır. Normal ürünlerin yanı gizeme sezon içerisinde spor ürünlere de yer verilmektedir.

Tunik Modellerinde Renk Ve Kesim Detayları Nelerdir?

Kapalı kadınların günlük yaşamda rahatlıkla kullanabildiği tunik modelleri ise spor tasarımlar arasında yer almaktadır. Sezonun spor tunik modelleri ise simetrik tasarımlar kullanılarak alana getirilmektedir. Baskı özelliklerinde ise boyuna çizgiler kullanılarak, ürünler oluşturulmaktadır. Çizgili tunik modelleri, iki renk kullanılarak hazırlanmaktadır. Bu modellerde beyaz, mavi, kırmızı gibi renklerin bir arada kullanımı sağlanmaktadır. Tunikler simetrik kesimler ile oluşturulurken, gömlek tasarımlarına eş kesim modelleri ile alana getirilmiştir. Hem şık hem de rahat bir tasarım modeli olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X