Söz Kesimi İçin En Uygun Abiye Modelleri

G Şengel tarafından tarihinde yayınlandı

Laf kesimi oldukça ehemmiyetli ve büyük bir role sahip olan gün ve gecelerdir. Laf kesmek için çok fazla kalabalığa gerek dinlenmeden aile içerisinde yüzük takmak gerekir. Bu sebeple giyim stiline de dikkat etmek gerekir. Çok mübalağaya kaçılmadan son derece muazzam ve aile içine yakışır bir giysi seçim edilmelidir. Giyim bu gecede özellikle gelin adayları için son derece ehemmiyetlidir. Düğünden evvel sade ve şıklığa daha çok önemsenen bir giysi modeli seçilmelidir.

Özellikle de kapalı başka bir deyişle tesettürlü olan gelin adayları için modaya uygun olarak ve bütün tesettürlü biçimlerde kapalı laf elbiseleri yapım ediliyor. Hoşlanılarak giyilecek olan ve son derece asil renklerden elde edilen laf için kapalı kıyafetler genellikle kırmızı, mürdüm, mor ve siyah gibi koyu tonlarda seçim edilmelidir. Uzun eteklerden oluşan ve tasarım ayrıntıları çok mübalağa olmayan kıyafetler seçim edilmelidir. Kombinler sade ve şık bir biçimde yapılmalıdır.

Laf İçin En Uygun Ağabeyeler Sade Olanlardır

Laf için kapalı giyim ağabeye seçimleri nasıl olmalıdır, diye usunda sual yer eden gelin adayları için verilebilecek en hoş nasihat sadelikten yanadır. Laf anında takılacak olan takılar, yapılacak olan saç ve makyajlar kıyafeti bitirici biçimde yapılır ve kıyafetin sadeliği parlak ve ayrıntılı takı ve makyajlar ile ortaya çıkar. Tuvaleti bitiren çanta ve kunduralar da kullanıldığı takdirde laf için en uygun ağabeye seçilmiş olacaktır. Kapalı giyim ağabeyeler seçilirken dikkat edilmesi gereken en ehemmiyetli özellik ise kıyafetin şişkin olmamasıdır. Etekleri düz ya da pileli kesim biçiminde inen ağabeyeler her zaman daha şık durmaktadır. Belden oturtmalı ya da göğüs altından oturan kıyafetler de seçim edilebilir.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 1   Ortalama: 3/5]

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.