Her genç kızın en büyük hayalidir konutluluk, beyaz gelinliği giymek. Bu hoş hayale giden yolların ilk adımı ise laf törenidir. Laf töreninin yapılacağı zamanlarda tatlı bir telaş başlar. Acaba ne giymeliyim diye. Bu en hoş ve en özel gününüz için civarda bulunan en şık kadın siz olmalısınız. Evvelki zamanlarda tesettürlü kadınlar için özelliklede bu stil özel günlerinde giyebilecekleri elbiseler açısından çok fazla renk ve modelde alternatif bulunmuyordu. Ancak günümüzde giyim üreticilerinin tesettürlü kadınlar için bir çok model ve renkte özel elbiseler üretmektedir.

Tesettürlü Kadınların Laf Merasimi İçin Seçeceği Giysilerde Dikkat Etmesi Gereken Hususlar

Bu özel gün için seçeceğiniz elbiseler özellikle beden miktarlarınıza bütün geçimli olmalıdır. Özellikle deri renginizle olan geçimini tutmaya dikkat etmelisiniz. Bunun haricinde giysinize takacağınız aksesuarlar da giysiniz bitirmek ismine çok ehemmiyetlidir. Misalin yapma çiçeklerden yapılan eşarp ya da şalınızın üzerine takacağınız güzel bir taç olabilir. Kolye tercihinize de aynı biçimde tamlığı ve geçimi tutmak için dikkat faktörüz gerekmektedir.

Tesettürlü Kadınların Laf Töreni İçin Kıyafet Modelleri

Tesettürlü kadınların bu özel günü için üretilmiş olan bir çok model bulunmaktadır. Ancak ehemmiyetli olan husus netlikle beden proporsiyonunuza uygun olmalıdır. Misalin azıcık fazla kilonuz var ise katlı kıyafetleri seçim edebilirsiniz. Renk olarak ise azıcık koyu renkleri seçim etmelisiniz. Böylece daha cılız ve nazik bir görünüm tutmuş olursunuz. Şayet ki cılız bir beden tipine sahip iseniz bu yılın modası olan pudra pembesi, kırık beyaz, sarih mavi gibi sade ve güzel renkleri seçim edebilirsiniz. Bu sezonun laf kıyafetleri için en moda ve en çok seçim edilen modelleri ise düz, sade, danteller ve tül ayrıntılı giysilerdir.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 1   Ortalama: 3/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X