2017 Güz-Kış Tesettür Modası

Günümüzde tesettür giyimde modanın ehemmiyeti gitgide çoğalmaktadır. Daha evvelleri tesettür giyimde moda akımı sınan bir şey yoktu ve tesettürlü bayanlar az alternatif arasında hapsolmaktaydı. Günümüzde tesettür giyimde alternatifler arttı ve tesettürlü bayanlar, kendilerini daha rahat ifade etmeye başladı. Peki, 2017 Tesettür Modası Ne Olacak?

2016 senesinde olduğu gibi bu senede de güz-kış sezonu oldukça şık geçecek. Özellikle fular yaka gömlekler göz dolduracak. Bu senenin modasında fular yaka gömleklerin en çok seçim edileceği düşünülmektedir. Montlarda ise kapitone modeller raflarda yerini alacak.

Tesettür giyim modası çok renkli bir güzergaha kaymaya devam ediyor. Özellikle kapitone modellerde çift renk kullanımı çok fazla kollanacak. Tabi evvelki sezonlarda da çift renk dominanttı ancak zaman geçtikçe bu renkler ve tasarımlar daha mert bir hale gelecek. Etek, kıyafet, ağabeye ve tuniklerde en çok çiçek desenleri yer alacak.

Pardesülerde çok fazla metamorfoz kollanmayacak. Tek rengin egemen olduğu pardesüler yerini gözetmeye devam edecek. Tabi bu sezonla beraber renkli pardesüler de piyasada yer edinecek.

Feracelerde yarasa kollar, pullu ayrıntılar ve muhtelif desenler göze çarpacak. Çiçek desenleri burada kendine yer edinecek ve belki de 2017 senesine çiçek desenleri damga vuracak.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X