Son Zamanların Trend ve Renk Anlayışı

G Şengel tarafından tarihinde yayınlandı

Son zamanların trend unsurlarından olan moda alanı kendini ve edindği bilgilerle stilini sunmak isteyen fertlerin mevzusu haline gelmekte ve bir hayli moda hoşlanır bunu doğru biçimde yapmak için görsel sunumlar ile desteklemektedir. Peki hakikat mevzumuza gelecek olur isek erkek giyim alanında ; pantolon , gömlek, takım elbise vb. yapılan bu nasihatler , görseller veya kombinler ki kombinler hakikat mevzumuz ne kadar doğru yapılıyor. Erkek stil ve trendleri arasında kullanılan erkek elbiseleri ne kadar doğru uygulanıyor.

Zevkler ve renkler tartışılmaz reelliğini kabul ettikten sonra nasihat kalitesinde sunacağımız bilgileri değerlendirmenizi nasihat etmekteyiz . Öncelikle giyim ve modanın şahsi olduğunu kabul ederek her ürünşöhret her beden tipine uygun olmadığını kabul edersek her ürünşöhret her beden tipine uygun olmadığını kabul edersek yapılan yanlış kombinlemeler veya edinilen nasihatlerin uygulanışındaki kusurlar giderilebilmektedir. Bir Hayli değişik ürün grubu ile ele alabileceğimiz mevzuyu ana erkek giyim parçalarınını kullanışlarından bir kaçını örnekleyerek başlayalım.

Özellikle bir zamanlar yaşamımıza girmiş ve ne yazık ki mağazalarda dahi rafları dolduuran ürünlerden biri skinny jeanler, erkek giyim kuşamına renk diye sunulmuş fakat doğru kullanılmadığında gülünç bir dış görünüme iten ve rahatsız sezdiren ürünlerin başında gelmektedir . Bir ara sporcu dostların sıklıkla yaptığı yanılgılardan biride gelişen beden tiplerine ısrarla yapışarak erkek ürünlerinin kullanılması, beden tipine göre giyim kaidelerini deviren bu giyim tavrı maalesefki kusurlu bir tavırdır. Doğru olan bedeninize oturan şeyleri seçim ederken belirli proporsiyonunuza ve bedeninize rahat edeceği bir parçasında kombininizde yer almasıdır.

Yapılan öteki tarz yanlışlarından biride değişik stillerin bir arada kullanılmasında asıllaşıyor. Seçmiş olduğunuz kombini değişikleştirmek için kullanacağınız aksesuarlar veya parçalar birbiri ile geçim içinde olmalıdır. Misalin takım elbisenin altına kullanacağınız gomlek tüm duruşunuzu şıklıktan uzaklaştırabilmektedir

Fazlaya kaçılmadığı sürece tüm renklerde elet erkek giyim ürünlerinde kullanılan kaynaklardan biridir. Fakat çok renkli kombnasyonların toplanması yansıtmak istediğiniz duruşu azıcık şıklıktan uzaklaştırabilir.

Hakikat tavır beden tipinizi iyi tanıyarak ve varolan yahut edindiğiniz tarzınıza önizlemeler edinirken sizinle bütünleşebilecek kombinasyonlar bulabilmenizden geçmektedir. Doğru stil kendinizle bütünleşen tarzınızdır.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.