Son yarıyıllarda Instagram’da popüler olan bir hayli tarz ve moda bloggerı var. Chiara Ferragni, Julie Sarinana ve Aimee Song bu bloggerların başında geliyor. Zati modayla ilgilenen herkes bu adları ezberledi dahi. Bizim sizlere önereceğimiz bloggerlar gerçekten de galibiyetli ve adlarını ve tarzlarını pek öğrenmediğiniz adlar…

Mikutas, başka bir deyişle Jacqueline Mikuta’nın profilini ilk gördüğümüzde gerçekten bizleri büyüledi. Resimlerinin niteliği ve orijinal kombinleri gerçekten çok galibiyetli. Aslen İsveçli olmasına karşın takribî 3 yıldır Almanya’da yaşıyor. Moda resimcisi olan Mikuta, aynı zamanda makyaj sanatkârı ve kreatif direktörlük de yapıyor. Kesinlikle takip etmelisiniz.

Christe Ferrari giyinmeyi ve blog yazmayı kendisine hobi edinmiş biri. Miami’de yaşayan Ferrari, farklı parçaları birbiriyle kombinlemeyi çok hoşlanıyormuş. Profilini araştırdığımızda, gerçekten buna tanık olduk. Belki bizim gece çıkarken giyeceğimiz pullu uzun bir eteği, günlük yaşantıya ayak uyduracak biçimde kombinlemiş. Yaratıcı kombinler için kendisini takip edebilirsiniz.

Hippiehippiemilkshake’in kurucusu, aynı zamanda da STYLEmag ve STYLEInterior’da kreatif direktörlük yapıyor. Profiline girdiğinizde, paylaştığı karelerin sarih tonlardan oluşması nedeniyle alakanızı sürükleyecek bir profil olduğunu kavrıyorsunuz hemen. Tarzını da gördükten sonra takip etmeden geçemiyorsunuz. Minimal tarzlar ilginize sürüklüyorsa kendisini takip etmenizi öneririz.

June Ssixty Five, şöhret-ı diğer Federica L. Fransa’nın güneyinde yer alan Montpellier’da yaşayan moda bloggerı hatırı sayılır bir takipçi rakamına sahip. 26 yaşındaki Federica’nın tarzını uygulamak ya da esin almaksa çok kolay. Kombinleri genelde bizlerin de uygulayabileceği türden. Şayet kombinlerinizde esin almak istediğiniz biri varsa bu Federica olabilir!

Reelinde avukat olan Jiawa Liu, modaya gönül vermiş adlardan biri. Özellikle minimal tarzda kombin yapan Liu, Paylaştığı resimler ve giyim stiliyle bırakılmazlarınızdan olacak diyebiliriz.

Yeniden adı ülkemizde çok dinlenmemiş bloggerlardan biri Ines. Zaman zaman alaka sürüklemeyen kombinler yapsa da %90 severek takip ettiğimiz adlardan biri. Özellikle takıları birbirleriyle kombinleme mevzusunda misal alınası bir ad ve profil. Blog sitesinde de aktüel paylaşımlar yapıyor. Takip edilesi profillerden!

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X