Gamze Özkul, Tesettür giyim’in özel markalarından yalnızca birisi fakat en çok seçim edilen markalar arasında kendini göstermektedir.

Özel tasarım ürünleri ile şahsı özelleştirmeyi öğrenen ve psikolojik olarak Terapi misyonu üstlenen elbise ve ağabeye modelleri Mutluluğa açılan Hoş giyim huzuruna Kavuşturan Büyük bir ayrıntı diyebiliriz.

Gamze özkul markası bünyesinde bulunan namlı modelistler yeni model yaparken sektörde en iyi olmayı kastedip en iyi modelleri en nitelikli kumaşlardan yapmaktadır.

2018 Başında çıkartmış oldukları Dantelli elbise modelleri, Rana ve Aysima adları ile stoklarımızda yer aldı çok hoşlanılan modeller vasati 78 ülke’de Tesettürlü hanımla buluştu.

Dantelli elbise hangi günlerde seçim edilmeli ?
Özel günleriniz için seçim edeceğiniz dantelli elbise modelleri günlük giyim içinde uygundur, Giyim mevzusuna itina gösteriyor iseniz şıklığın hududu netlikle olmaz.

Dantelli tesettür kıyafetler in kumaşları genellikle Fransız dantel paris dantel gibi özel dantel kumaşlardan planlanmaktadır, Tesettüre uygun dantelli kıyafetler iç göstermez terletme yapmaz, İki cinste planlanan modeller kloş dediğimiz geniş etekli modeller ve Balık model dantel elbise olarak planlanmaktadır büyük bedenler için kloş daha çok seçim edilirken Ufak vücutlarda bu oran yarı yarıyadır.

Gamze özkul dantel giysilerde metamorfoz ve iade hakkınız bulunmaktadır, 24 Saat içinde ürünlerinizi kargoya teslim ederek bu operasyonları başlatabilirsiniz.

Nikah için tesettür elbise tercihi nasıl olmalıdır ?

En ehemmiyetli noktalardan birisi diyebiliriz, Nikah telaşı elbise telaşı saç makyaj derken çok büyük stres zariftesettur.com üzerinde bulunan dantelli ekru kıyafetler nikah için daha çok seçim edilmektedir.

En özel günlerden biri olan nikah günü Şayet vaziyetiniz müsait ise sitemizde bulunan nitelikli ürünler sizleri temsil edebilir , çünkü 50 + 60 liralık ürünler niteliği çok düşük kumaşlardan planlandığı için kalıp meseleyi ve nitelik meseleyi yaşayacağınız kuşkusuzdur.

Nitelikli kumaşlardan planlanan nitelikli tesettür ürünleri Fotoğraflarda daha nitelikli çıkmaktadır bundan evvel üstünüze oturup niteliğini göstermektedir, Böyle özel günlerde Sönük kalmak ana şahsiyete hiç yakışmayacaktır.

Dantelli elbise modelleri bayram gezisi topantılar özel günler için en çok seçim edilen dikkat çekici elbiselerden biridir Gamze özkul markalı ürünleri sitemiz üzerinden araştırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X