Sezonun En Yeni Abiye Modelleri!

G Şengel tarafından tarihinde yayınlandı

Düğün sezonlarıyla Beraber 2017 için yeni sezon tesettür ağabeye modelleri çıkmaya başladı.

Namlı tasarımcıların birbirinden güzel kibar modelleri ile gözleriniz renk çümüşü ve model spektrumuna doyamayacak, Namlı tesettür giyim tasarımcıları 2017 için birbirleriyle mukayeseye en özel modeller için ter dökmektedirler.

Her geçen yıl için tasarımlarına yenilik katan ve her gelecek sene için alıcı görüşerini tecrübelerine katan uzman tasarımcılar, Alıcı isteklerini dikkate alarak tesettür giyim ağabeye modellerinde bir çizgi tutmayı muvaffak oldular, Bilindiği Üzereniz tesettür ağabeye modelleri daha öncekinden tek tip üretilip satılırken, Günümüzde binlerce model arasından stilinize zevkinize göre bir model bulabiliyorsunuz.

Özel dikim Tarih oldu diyebiliriz. Evvellerden model beceriksizliği suratından özel dikim konutlarında dikim yaptırılırken artık özel tasarım ürünlere çok para tüketmeden sahip olabiliyorsunuz.

Yeni sezon için birbirinden özel tesettür giyim tasarımcılarımız, Renkli ve nitelikli değişleri ile hoşlanabileceğiniz suratlarca model hazırladı, her geçen gün datamız bu modeller ile yenilensede içerisinde bulunduğumuz sezon dolayısıyla Modeller erken tükenip stoklara kapanmaktadır.

Bu yıl büyük beden tesettür ağabeye İçin Devrim diyebiliriz.

bera-ağabeye-gold-nesrin-emniyetli-1

Büyük beden tesettür Modelleri‘nde Namlı markaların Başında Gelen nesrin emniyetli özel tasarım tesettür markası bu yıl çıkarttıkları özel tasarım büyük beden elbise ve ağabeyeler ile rakiplerine sarih ara fark ile yeniden doruğa geldi diyebiliriz.

Tamamen giyinilebilir ürünler üreten Nesrin emniyetli markası ürünleri giyindiğiniz zaman sizi çok daha kibar gösterecektir.

Kullanıcı hatlarını dikkate alarak büyük beden giyimde her türlü imkânı göz önünde bulunduran nesrin emniyetli markası kullanıcıları ürünleri giyindiği zaman beden hatlarını mürkün mertepe kapatmaktadır.

Büyük beden giyinen Alıcılarımızın en büyük tasayı Beden hatlarım apaçık olmasın.

Evet nesrin emniyetli tasarımları beden hatlarını muhakkak etmemektedir.Tek koşul Kendinize olan ağabeye veya giysiyi seçim etmenizdir.küçük beden ağabeye veya giysinin içine girerseniz şayet emin bu sizi sıkacak hatlarını ortaya koyacaktır.

Özel kesim yapılarak üretilen Nesrin emniyetli tasarımları Senelerdir sarih ara fark ile zirede kalarak en çok seçim edilen büyük beden kadın giyim markası olmuştur.

yurtdisi-tesettur-kargo

2017’de YURTDIŞINA PARASIZ KARGO.

2016 senesinde başlatılan kampanyamız devamlı devam etmektedir. Sitemiz üzerinden yapacağınız tesettür giyim alışverişleriniz’den yurtdışına kargo fiyatı alınmayacaktır.

Fransa,almanya,belçika,hollanda tam avrupa ülkeleri fiyatsız kargo kampanyamızdan yararlanabilir.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.