Kapalı kadınların modayı yakından takip ederek stillerini yaratmaları ve sezonun trend modellerini seçmeleri sebebi ile kadınlara müteveccih ürünler yaratıcı ve şık tasarımlar ile oluşturulmaktadır. Ürün yelpazesinde yer alan modeller sezonun trend detayları düşünülerek planlanmaktadır. Her stile uygun ve değişik renk alternatiflerine sahip tesettür tasarım modelleri Kibar tesettür aracılığı ile kadınlara sunulmaktadır. Nitelikli ürünlerin, kibar tasarım modelleri ile oluşturulduğu adreste, kıyafetler sezonun öne çıkan ürünleri arasında yer almaktadır.

Kıyafet modellerinde, jile tasarımlar sezonun trend modelleri arasında yer almaktadır. Jile modellerinde bel bölgesinde kuşak kullanımı ile tasarımlar hazırlanmaktadır. Modellerde üst beden kısmında oturan bir kesim seçim edilirken, etek kısmında dökümlü ve geniş bir kesim oluşturulmuştur. Göğüs bölgesinde ise beyaz renk dantel yaka detayı kullanılarak, kibar bir görüntü elde edilmiştir. Sezonun trend jile modellerinde, bordo, haki, çağla, mürdüm, mavi gibi renkler seçim edilmiştir.

Sezonun Öne Çıkan Tesettür Tunik Tasarımları Nelerdir?

Sezonun öteki öne çıkan ürünleri ise tunik modelleridir. Tunik modelleri kadınlar tarafından hem davetlerde hem de günlük giyimde en çok seçim edilen tasarımları arasında bulunmaktadır. Özellikle kadife tunik tasarımları trend modeller arasında yer almaktadır. Kadife tuniklerde salaş bir kesim kullanılmakta ve siyah renk seçim edilmektedir. Salaş kesimli, siyah kadife tunik modelleri kadınların hem günlük kullanımında hem de gece davetlerde kullanımına uygun bir model olarak karşımıza çıkmaktadır. Yeniden uzun boyda ve salaş kesimle planlanan tunik modellerinde toprak tonları seçim edilerek planlanan bej, turuncu ve kahverengi tunik modelleri trend ürünler arasında yer almaktadır. Bu renkler ile oluşturulan tesettür tuniklerin ön beden kısmında uygulanan inci boncuklar ve taşlar ile yapılan süslemeler dikkat sürüklemektedir.

Trend modeller arasında yer alan prenses tunik tasarımları ise çağdaş ve sıradan stili özümseyen kadınlara müteveccih uygun modeller arasında yer almaktadır. Bu modellerde etek kısmında hareketli ve dökümlü bir kesim uygulanırken, kol kısımlarında da volanlı bir kesim seçilmektedir. Siyah lila ve mürdüm renkli kumaşlar ile oluşturulmaktadır. Kolye detayı ile planlanan tesettür tunik modellerinin volan kollarının başladığı yerlerde ise siyah dantel uygulaması yapılmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X