Zarif Tesettür, sezona en canlı renkler ile, alışıla gelmiş konseptlerin dışında, yaratıcı, yenilikçi ve çağa ayak uyduran tasarımlarla damga vuruyor. Özel günlerde, müessesesel görüşmelerde ve yaşamınızın her sürecinde yanınızda olan Zarif Tesettür, gaye kitlesine en uygun tasarımları tanımlayıp, mükemmeliyetçi kavrayışı ile özel tasarım konseptlerini siz kıymetli takipçileri ile paylaşıyor.

Gençler için mezuniyet kep merasimlerinde, iş yemeklerinde, buluşmalarda, nişan ve düğünlerde akla ilk gelen Zarif Tesettür, bu büyük altyapıda üzerine düşen mesullüğü layığı ile yerine getirmek için sizlere en hoş modelleri sunmaya devam ediyor.

Gelişmiş moda altyapısı ile, sektörün en zaferli adlarından olan Zarif Tesettür, pelerinli, dantelli, ceket gibi modanın en çok alaka odağı olan konseptlerde, turkuaz, mürdüm, karanfil gibi görkemli renkleri, kumaşlara nakşederek sizlere en uygun hizmet niteliğini sunmaktan sakınmıyor.

Uygun maliyet kavrayışının yanı gizeme, armağanlı tuvaletleri ile takipçilerine değer veriyor.

Sünnet annelerinin alaka odağı Ceketli Nur Ağabeye modeli, sezonun büyük alaka odağı oldu. Arkadan fermuar biçiminde planlanmış ağabeye modelinde, altın yaldızın, nur rengi ile sentezinde alana gelen görkemli görüntüsü, görenlerin dikkatini sürüklemeyi muvaffak olmuştur.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X