Şurası bir hakikat ki, tarza fark katan unsur hakikatinde ufak ayrıntılarda gizli. Bu da aksesuarlarla yolumuzun sık sık kesişmesi anlamına geliyor. Özellikle de bu sezonda! Kış koleksiyonumuz mağazalarda yerini almaya başlarken biz de sezonun kundura, çanta ve aksesuar trendleri mevzusunda sizi bilgilendirmek istedik:

1- GRİNİN HER TONU: Gri, aksesuarların gözde rengi olarak çıkıyor karşımıza. İster topuklu ister düz, sarih-koyu fark etmeden kunduraları bitiriyor. Aynı renk seçimi çok zengin ve tamamen gri tonlarında bir renk paletiyle çantalarda da ön tasarıda.

2- HAVADA AŞK KOKUSU VAR: Aşk, İngilizce, Türkçe, kalp işareti olarak veya sloganlarla her tarafta! Daha çok takıları süsleyen kalp işaretine el yazısıyla yazılmış Love, Happily Ever After gibi sloganlar da eşlik ediyor.

3- DİZİ DİZİ İNCİ: Takılarda inci bu sezonun gözdesi. Büyük, ufak, serpiştirme veya tek bir inciden oluşan versiyonlarıyla kolye, bilezik, yüzük ve küpelere damgasını vuruyor ve son derece elegan, elit tarzlar yaratıyor.

4- NEDENSİZCE İSYANKAR: Kalın, düz botları bitiren bolca metal parça, zımbalar, kemerler, tokalar ve ‘İsyankarım ben’i vurgulayan yer ayrıntı bu temanın altında bir araya geliyor. Eskiki versiyonlarından değişik olarak bu defa ‘İsyankarlık’te kadınsı bir değiş de var.

5- ERKEK DOST AYAKKABISI: Jeanleri, gömlekleri derken şimdi de ‘Erkek dost kunduraları’ bayanların kontrolü altında! Erkeklerin bırakılmayan modeli Brogue’dan esinlenen tasarımlar metal, altın gibi materyaller ve değişik renk kombinasyonlarıyla son derece kadınsı ve kibar bir hal alıyor.

Bu ana trendlerin yanı gizeme kürklü parçalar, kısa ve sert saplı çantalar, bacakları tamamen saran uzun botlar, geometrik desen ve tasarımlara sahip parçalar da sezonun aksesuar trendleri arasında yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan Güzelliğin Tüm Sırlarını Öğrenin! başlıklı makalemizde güzelliğin sırları, güzellik ve güzellik sırrı hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X