2017 Seneyi Tesettür modası seneyi olacağı sektöre giren tasarım ve tasarımcılardan sarih bir biçimde anlaşılıyor.

2016 Senesine göre daha eşsiz tasarımlar ile girdiğimiz 2017 senesinde tesettür giyim tasarımcıları artık tesettürlü kadınların bütün olarak ne istediklerini kavradılar diyebiliriz, Eskiki senelerde yapılan en büyük kusur sarih giyim ürünlerinin tesettür giyim modellerine çevrilmesi idi, Çok fazlaya kaçan ve çok fazla tepki alan bu strateji yeni senede daha tutucu daha çağdaş daha nitelikli olarak üretilmektedir.

Şirketimizin en büyük ilkelerinden biri olan kumaş niteliği ayrıntıyı ile netlikle iç gösteren veya ışık geçirip’te gösterme riski olan ürünler stoklarımızda yer almıyor.

Yeni sezonda tesettür giyim modelleri moda’nın dışında Çağdaşlığın bütün ortasında yer alıyor.

Bu yılın gözde tutucu tesettür giyim tasarımcıları arasında ön tasarıda gelen , seda tiryaki ve sümay moda ürünleri sezona ilk ayak basan tasarımcılardan oldu.

Şahsa özel tesettür giyim yapımı, gibi 36 ile 54 beden’e kadar imal yapan sümay moda, Modellerinde yalnızca emin bir kitle için değil kitlesini ve gayelerini yükselterek büyük beden modellerde üretmektedir.

Şöhretli modacının tasarımları en çok büyük beden’de seçim edilsede küçük beden’li hanımlarında seçim nedenidir.

Senelerin büyük beden tasarımcısı Nesrin Emniyetli, Yalnızca büyük beden üzerine özel tasarım tesetür giyim modelleri üretmektedir.

Nesrin emniyetli tasarımları dünyanın her yerinden büyük alaka görmektedir türkiye almanya ve fransa gibi başlıca ülkelerde işletmemiz bünyesinde hizmet veren nesrin emniyetli ürünleri ağırlık olarak seçim edilmektedir.

2017 senesinde Tesettür giyim tasarımları çok daha nitelikli çok daha çağdaş olacaktır.

Som fashion, AN-NAHAR gibi başlıca büyük tasarımcıların tasarım ürünleri bünyemizde satışa sunulmuştur.

yeni tesettür kıyafet ve tesettür ağabeye modellerinin yanı gizeme, tunik ,kaban ,gömlek, dış giyim ürünleride bünyemizde sezon sezon aktüellenmektedir.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X