Sezonun En Göz Alıcı Abiyeleri İşte Bunlar

G Şengel tarafından tarihinde yayınlandı

Daha Göz Akdikeni Renk Kullanımı

Özel davetlerde daha şık bir görüntü yaratmak ve tüm dikkatleri üzerinde toplamak için bayanlar ağabeye modellerini sıklıkla seçim etmektedir. 2018 sezonunda ise moda ile daha geçimli hale gelmeleri için sitemizdeki tesettür ağabeye modellerinde bazı farklılıklar uygulanmıştır. Bu başkalaşımlardan biri de tuvaletlerin renklerinde daha göz akdikeni tonların kullanılmasıdır. Bunun sebebi ise göze daha çok hitap eden renkler kullanarak tuvaletin şıklığını yalnızca renk tonu ile sağlamak ve sade bir hava ile de şık olunabileceğini göstermektir. Sitemizden yapacağınız alışveriş ile özellikle pastel renk tonlarına sahip ağabeye çeşitlerini seçim ederek hem sade bir kombin yaratabilir hem de bu sadeliğinizle tüm gözleri üzerinizde toplayabilirsiniz.

Az Kullanılan Azametli Ayrıntılar

2018 sezonunun tesettür ağabeye çeşitlerinde uyguladığı bir öteki farklılık da abiyeler üzerinde az ölçüde ama oldukça azametli ayrıntılar kullanmaktır. Gözü çok yormayan ancak gene de tüm dikkatleri üzerinde toplayan bu ayrıntılar genel olarak tuvaletin üst kısmında bulunur ve genel olarak giysinin tüm şıklığını sağlayabilme yetisine sahiptir. Özellikle sezonun en çok kullanılan ayrıntıları arasında bulunan inci, ağabeye modellerini daha kadınsı hale getirmektedir. Öte yandan gipür tül ayrıntıyı da daha azametli bir yapıya sahiptir ve ağabeye üzerinde kullanıldığında oldukça güzel bir hava yaratır. Aynı zamanda 2018 ağabeye modellerinde kullanılan ve göze çarpan bir öteki ayrıntı da nakıştır. Tuvaletin özellikle üst kısmında kullanıldığında oldukça azametli bir hava yaratmaktadır.

Değişik Kesim Şekilleri İle Sağlanan Şıklık

Renk ve tasarımda uygulanan başkalaşımın yanı gizeme, sitemizde satışa sunulan tesettür ağabeye modelleri aynı zamanda kesim şekli bakımından da 2018 moda trendlerini takip etmektedir. Tuvaletlerin etek kısmında uygulanan dar, bol, oval, çapraz gibi değişik kesim biçimleri, her bir tuvaleti özel kılmaktadır. Bunun yanında tuvaletlerin kol kısımlarında kullanılmakta olan bol kesim de salaş bir hava yaratarak özel davetlerde tüm dikkatleri üzerinde toplar. Bu değişik kesim şekilleri sayesine ağabeyeler daha güzel ve çağdaş bir hava kazanır ve bayanların özel davetlerde şıklıkları ile daha fazla ön tasarıda olmasına katkı sağlar.

Bir önceki yazımız olan Bu Yaz Tesettürler Çok Şık Olacak! başlıklı makalemizde yaz tesetturleri ve yazlık tesettur kıyafetleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.