Sevgililer Günü’ne son bir gün kalmışken, bu özel günde “ne giysem?” suali uslarda sual işaretleri vazgeçmeye başladı. 14 Şubat’ta şık görünmek isteyenler, romantik-bayağı kombinleri seçim ederek bu günü hoş bir biçimde geçirebilirler.

Bayanlar, giysi tercihinde genellikle karasız kalır. Bu surattan muhtemel olduğunca az alternatif ile tereddütlüğünüzü giderebilirsiniz. Bu güne hazırlanırken soft pembe tonları, krem, kırmızı ve bordo renklerini seçim edebilirsiniz. Gömlek, blazer ceket, triko kazak, sarih renk pantolon gibi alternatiflerle kombinler oluşturabilirsiniz.

Bayanlara kıyasla erkeklerin giysi seçmeleri daha basit olabiliyor. Bu günde koyu renkler yerine daha sarih renkleri seçmelisiniz. Pembe rengini hoşlanmayan erkeklere, pembeyi beğendirecek bir hayli trend alternatif mevcut. Yeniden de, koyu renklerden bırakamayanlar için de tekliflerimiz var…

Bir önceki yazımız olan Taylor Swift'in Muhteşem Yaz Kombini başlıklı makalemizde taylor swift ve taylor swift tarz hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X