Sevgililer gününe birkaç gün kala o gün yapmanız gerekenlere dair pek fikriniz yoksa Sateen.com editörlerinin sizlere birkaç ufak teklifi olacak. Bu tekliflerle sevgililer gününü daha pozitif ve kendine tehlikesiz geçirmeniz basitleşecek! Her ne kadar o gün için pek arzulu görünmesek de, reelinde biz bayanların özel bir şeyler beklediği doğrudur. Şayet sevgililer gününde tasarıyı olan uğurlu bayanlardansanız, ufak tekliflerimizi dikkate almanızı öneriyoruz! ??

Sevgililer gününde nezaret torbaları ya da nezaret morluklarıyla başa çıkmanın en basit yolu uykunuzu iyi almaktan geçiyor. Her zamankinden bir – iki saat evvel yatmanız, sevgililer günü sabahına dinamik bir biçimde uyanmanızı sağlayacak.

Saçlarınızı yeniden bir gece evvelden yıkamanız en doğru usul olacaktır. Dünden yıkadığınız saçlarınız böylece daha az elektriklenecek ve istediğiniz saç modelini yaptırırken zorlanmayacaksınız.

Manikür ve pedikür işleriniz için erken saatlerde buluşma alın. Son saatlerde sürdüğünüz ojenin bozulma olasılığını göz önünde bulundurmanızı nasihat ediyoruz.

O mükemmel akşama hazırlanırken en beğendiğiniz müzikleri açın! Böylece enerjiniz de tavan yapmış ve stresiniz eksilmiş olacak. Böylece, pozitif ruh haliniz karşı tarafı bir defa daha etkilemenize takviyeci olacak.

O gece için elbise seçerken renklere ve klişeleşmiş anlamlarına takılmayın. Mesela; kırmızı seksi gösterir, pembe romantik gösterir gibi… Kendinizi hangi elbise içinde mutlu ve hoş sezecekseniz onu giyin. Siz kendinizi nasıl sezerseniz karşı tarafa da o hissi geçirmiş olacaksınız.

Daha evvel sınamadığınız makyajları o gün için de sınamazsanız daha iyi olur. Nasıl netice alacağınızı öğrenemediğiniz makyaj tarzlarını sınayarak zamanınızı boşa tüketmenize gerek yok. Yeniden size en çok yakışacak makyajı yapın.

Saçınızı yaptırırken de fazlalıktan uzak bir model yaptırmaya itina gösterin. Zati bu yıl da devam eden natürel saç trendini usunuzun bir köşesinde tutun. Natürel ama yapılı saçlarla emin olun daha etkileyici bir görünüm kazanacaksınız!

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X