Sevgililer gününe çok az bir zaman kala, hala erkek dostunuza ne alacağınızı öğrenmiyorsanız, erkekler için parfüm ve saatlerden sonra en umursadıkları kunduraları öneriyoruz sizlere. Normal, casual ya da spor… Erkekler için kundura, bayanların makyajı kadar ehemmiyetli bir parça. E böyle özel bir günde, sevgiliniz için böyle ehemmiyetli bir armağan almak istemez misiniz?

2016 sevgililer gününe geldiğimiz şu günlerde, herkeste bir alışveriş telaşı var. “Sevgilime ne alacağım?, Hangisini daha çok hoşlanır?”vs… gibi suallerle ne alacağımıza da karar veremez olduk. Bu gibi özel günlerde bir erkek dosta ya da eşe alınabilecek en iyi armağanlardan biri bizce kunduralar. Yukarıyada da belirttiğimiz gibi bayanlar için makyaj ne kadar ehemmiyetliyse, nitelikli, şık bir kundura da erkeklerin makyajı oluyor. Hazır sezon sonlarına yanaşmışken de indirimli maliyet fırsatlarından faydalanıp, eşinize ya da sevgilinize şahane bir kundura almak istemez misiniz?

Sateen.com editörleri hangi markalarda, hangi model kunduralar var sizler için ufak bir araştırma yaptı. Eminiz aralarından hoşlanacağınız modeller olacaktır. Tereddütlüğünüzü editörlerimizin kılavuzluğunda yok etmeye hazır mısınız?

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X