Günlük hayatın getirilerinden kent yaşamının yaşanırlılığı ve giyim dünyasının bu süreçte sınavı her gün büyümekte ve değişmektedir. Tüm sürece bakıldığında daha öncekinden günümüze bir çok etmenle yaşamımıza entegre olmuş giyim-kuşam, günümüz şartlarında daha çok yaşanırlılığa entegre olmuş halde, bu surattan giyim sektöründe gelecek üzerine heyeti kumpasta imal kavrayışı yaşanırlılık temelli olunca tüm kent senin tercihinle var olmaktadır.
Mevzu şahıs, tercihler ve kent olunca bu doğrultuda etkilenen üreticilerin de koleksiyon ve temaları bu güzergahta olmaktadır. Özellikle tatil sezonunu kapatıp güz mevsiminden nasiplenmeye başladığımız yarıyılda yeni sezon ürünlerin erkek giyim tarafı yapımda daha çok şahsın günlük kullanım şartları istikametinde hazırlıklarını bitirmiş ve sunumu yapmaktadır. Sezonda daha çok rahatlık ve kullanım ön tasarıda olduğundan kesimler ve tasarımlar da kente karar veren sizlerin tanımlayıcı özelliklerinden etkilenmiştir.
Ekose desenin ve slim-fit kesimlerin hâkim olduğu takım elbise kulvarında desenli kumaşları da sezonda görmekteyiz. Özellikle kullanım açısından rahatlık kavrayışı ile üretilmiş ürünler farklı kombinlenebilirlik özelliği ile satışa sunulmaktadır. Üç parçadan oluşan yelekli takım elbiseler her zaman ki gibi ön sıralarda yerini alırken kruvaze model takım elbiselerinde şık çizgilerle buluştuğu sezon siz şık beylerin kullanımı ve kombinlemesi ile kişilik kazanmaktadır.
Kente hareket katan moda severlerin yorumları ile buluşacak sezonda ayrıntıların hâkim olduğu ince detaylarla şıklığı rahatlıkla buluşturan koleksiyonlar kent sensin vurgusu yapmaktadır. Giyimin mekân olarak tüm safhalarına uyacak ürünlerin farklı yorumları ile her şartta kullanabileceği koleksiyon ivme kazanmış fertsellik algısına atıfta bulunmakta, eşsiz parçaların şahıs ile buluşmasında farklı izler taşımaktadır.
Tüm bu bilgiler ışığında varoluş nedeni insan lüzumlarına ve heyeti kumpasa hizmet eden işletmeler kente dönüş vurgusu yapa dursun bizde WSS WESSI ailesi olarak siz kentten hiç uzaklaşmamış beylerin hakikatinde kentin siz olduğuna vurgu yapmaktayız.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X