İzmir’in muazzam tasarımcılarından seda tiryaki 2017 Senesine bomba gibi giriyor, Eşsiz tasarımları ile kendinden çokca laf ettiren seda tiryaki 2017 seneyi için ilk kere tesettür ağabeye kreasyonu hazırladı.

Evvelki sezonlarda Dış giyim ve kıyafet üzerine yoğunlaşan ve piyasanın aksine tasarımlarını daha az maliyetler ile çıkartmaya çalışan tesettür giyim tasarımcısı seda tiryaki Ağabeye kreasyonunda’da aynı düşüncesi özümsemiş vaziyette.

Ucuz tesettür ağabeye modelleri üreten ve bu modellerin niteliğinden ödün vermeyen seda tiryaki,Hoş tesettür tasarımlarını ilk olarak zariftesettur.com ‘da paylaşmıştır.

Sezonun trendlerini iyi takip eden modacı seda tiryaki tesettürlü hanımların temennilerini karşılayacak modeller üreterek isminden sıkça laf ettirir oldu.

Yakın zamanda piyasaya giren modacı,ürün niteliğini 1.sınıf kumaşlar kullanarak tutmaktadır. seda tiryaki adlı kategorimizden gönül rahatlığı ile sevdiğiniz ürünleri satın alabilirsiniz.

Seda tiryaki kıyafet ürünlerinde 7 gün ağabeye ürünlerinde ise 24 saat başkalaşım ve iade süreci mevcuttur.

Tasarımların sevgililer gününde görücüye çıkmasının özel bir emeli bulunmadığını bildiren tasarımcı, tamamen rastla üzere bu tarihe denk gelmektedir. şubat gibi düğünlerin başlaması ile beraber şubat ayında modacıların yeni sezon ağabeye kıyafet modelleri görücüye çıkmaktadır.

En son 2016 senesinin kış sezonunda planladığı panço ve kaban modelleri ile alkış toplayan tasarımcı sitemiz üzerinde en çok seçim edilen tasarımcılardan olmayı muvaffak olmuştur.

Mübalağalı şişirilmiş maliyetler cep yakıyor. Çok fazla şöhretli olmuş fakat ürün niteliği değişik tasarımcılar ile aynı olan tasarımcılarının ürünlerine kibar tesettür bünyesinde yer vermemekteyiz bunun en büyük nedeni ise tesettür giyim alıcısının düşük maliyetler ile 1.sınıf ürünlere sahip olmasını istememizdendir.

Marka saplantısını alt üst eden seda tiryaki markası beynelmilel boy göstermiş olsada bu vaziyetten hoşnut olan ve elinden geldiğince maliyetleri aşşağıda yakalayacağını belirtmektedir.

Seda tiryaki ürünlerini dünyanın her yerine göndermekteyiz, Almanya fransa,belçika,hollanda,danimarka,ürdün gibi başlıca ülkelerden seda tiryaki ve değişik özel tasarım ürünlerimizi sipariş verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X