Seda Tiryaki, tesettür giyim stiline güzergah veren ehemmiyetli tasarımcıların başında gelmektedir. Tesettür giyim stiline yakışır modelleri, kadınların alkışına sunarak günün farklı etraflarında şık bir duruş sergilemelerine ihtimal sağlamaktadır.

Kendine has tasarımları ile öne çıkan Seda Tiryaki, farklı renk alternatiflerini tüm giyim ürünlerinde bir bir kullanarak farklı zevklere hitap edebilmeyi muvaffak olmuş vaziyettedir.

İslami bedellere umursayarak belli hudutlar çerçevesinde ortaya çıkan tasarımlar, tesettür giyime uygun olarak Seda Tiryaki yeni koleksiyon ürünlerindeki yerini almaktadır.

Seda Tiryaki yeni koleksiyon ürünlerinde tesettür giyim modelleri içerisinde bulunan tüm modeller A ‘dan Z’ye yer almaktadır. Usunuza gelebilecek onlarca farklı model, seneye damgasını vuracak en özel modellerden oluşmaktadır.

Seda Tiryaki tunik modelleri fraklı uzunluklardan oluşmaktadır. İster pantolon isterseniz etek modelleri ile basitçe kombin yapabilmenize imkân sunulmaktadır. Tunik modellerinde birbirinden farklı ayrıntılar ön tasarıya çıkmaktadır. Nitelikli kumaşlar kullanılarak planlanan Seda Tiryaki tunik modelleri, sizler için en nitelikli kumaşlardan planlanarak alkışınıza sunulmaktadır.

Şıklığın yanı gizeme rahat ihtimali de sunmakta olan Seda Tiryaki tunikler, bedene yapışmaz ve terleme meselelerine neden olmaz. En çok seçim edilen tunik modellerinin başında Seda Tiryaki tunik modelleri gelmektedir.

Bunun yanı gizeme Seda Tiryaki yeni koleksiyonunda yer alan değişik tesettürlü giyim ürünleri; tesettür kıyafet, tesettür ağabeye, tesettür tunik, pantolon ve muhtelif eşarp modeller yer almaktadır. Farklı mekânlarda şıklığı her daim üzerinizde bulundurmak için sizlerde seçimlerinizi Seda Tiryaki yeni sezon ürünlerinden yana yapabilirsiniz. Farklı renk ve özel kumaşlardan planlanan tesettür ağabeye giysileri Seda Tiryaki imzasını taşımaktadır.

Özel davetlerde ve düğün organizasyonlarında tesettüre uygun modelleri seçim ederek sizlerde gecenin en şık bireyi haline gelebilirsiniz. Işıltılı kumaşlardan planlanan modeller, geceye yakışır bir duruş sergilemenize ihtimal sağlamaktadır.

Özel miktarlardan planlanan Seda Tiryaki tesettürlü ürünlerin her birini nazik tesettür iletişim adresimiz üzerinde bulabilirsiniz. En yeni ürünleri en özle maliyet avantajları ile sizlerde basitçe sipariş verebilirsiniz.

Farklı beden miktarlarından oluşan tüm modeller sizler için Seda Tiryaki imzasıyla site adresimiz üzerinde satışa sunulmaktadır. Her türlü tesettür giyim ürünlerini en zengin tercih seçenekleri ile basitçe sahip olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X