Şarkıcılığı ve dansları kadar pabuç tasarımında da iddiasını geçtiğimiz senelerde ortaya koyan Rihanna yeni bir koleksiyon ile karşımızda. Hoş şarkıcı yeni tasarımlarını klibinden kesitlerle Instagram sayfasından tanıttı.

Manolo Blahnik markası ile geçtiğimiz sene özel bir çalışma yapan Rihanna, aynı marka ile dört temadan oluşan bir koleksiyon için yine işbirliği yaptı. Koleksiyon renkli Swarovski kristalleriyle bezenmiş saydam PVC sandaletlerden oluşuyor.

Rihanna koleksiyonu ilk olarak DJ Khaled ile beraber söylediği Wild Thoughts isimli şarkının klibinde görücüye çıkardı. Rihanna planlayınca ve işin içine Swarovski taşları girince haliyle maliyetler de dudak uçuklatıyor. Klipte de tasarımı ile dikkat sürükleyen dize kadar gladyatör sandalet, 2 bin 325 dolardan takribî 8 bin 200 TL satışa çıkacak.

So Stoned isimli koleksiyonun manoloblahnik.com ile Manolo Blahnik mağazalarında yerini alarak 6 Temmuz’da satışa çıkması tasarlanıyor. Sadece bakmakla kanaat eteceğiz ama biz kunduraları çok sevdik. Peki sizce nasıl? ??

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X