İlk kere görüşeceğiniz birine karşı iyi bir izlenim vazgeçmek için giydiklerinize dikkat etmelisiniz. Rengi solmuş ve modası çoktan geçmiş giysiler karşı tarafa makûs bir izlenim vazgeçmenize neden olur. Sateen.com Editörleri olarak sizler için ilk buluşmada ne giyilir mevzusu üzerine bir içerik hazırladık. ??

Buluşacağınız bireye ve kendinize olan hürmetinizden dolayı elbiselerinizin pak ve ütülü olmasına dikkat edin. Her ne kadar yeni giysilerle buluşmaya gidemeseniz de giysileriniz pak olmalıdır. Unutmayın, ehemmiyetli olan elbiselerin yeni olması değil, pak ve bakımlı olması dikkatleri sürükleyen ilk şeydir. Modayı ucundan tutabildiğiniz giysiler seçim edebilirsiniz. Trend bir şapka ya da aksesuar ilk izlenim için gayet idealdir.

Giysilerinizde fazlaya kaçmaktan netlikle uzak durmalısınız. Bu sizi rüküş gösterecektir. Fazla yapılmış bir makyaj ya da çok renkli elbiselerden olası olduğu kadar uzak durmalısınız. Pembe, sarı ve neon renklerden kaçının. Daha soft ve pastel renkler kullanmayı sınamalısınız. Fakat bedeninize uygun olan giysiler giymeye itina gösterin. Kilolarınızı davacıysanız dar pantolonlar ve kısa kıyafetler giymekten kaçının. Onun yerine daha uzun ve geniş kıyafetler giymeyi deneyin. Kendinizi karşı tarafa bependirme gayretinden olası olduğu kadar uzak durun. Ne kadar çok ayrıntıya inerseniz o kadar yanılgı yapma ihtimaliniz olduğunu unutmayın.

Yüzeysel olarak saçlarınızın biçimine ve bakımına dikkat ederek ilk buluşmaya gidin. Fönlü saçlarla gidebileceğiniz gibi saçlarınızı salaş örgü modeli de kullanabilirsiniz. Mübalağalı aksesuarlardan ve saç modellerinden uzak durun. Natürelmiş gibi görünen bir makyaj yapabilirsiniz. Gayretsiz şıklık sergileyerek ne kadar natürel olduğunuzu düşündürmelisiniz. Çok parlak ve mübalağalı takılar sizi şık değil rüküş gösterecektir. Giysilerinize uygun olan minik aksesuarlar kullanmayı seçim edin. Minik takılar sizi her zaman daha şık ve natürel gösterecektir.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X