Bayanları tesiri altına alan, her alanda günlükte ve özelde kullanabilen, değişik değişlere sahip tesettür tunik modelleri ve renkleri ile her bayanı büyülüyor. Birbirinden değişik ve muhtelif ürünler ile herkesten değişik kombinlemeler yaparak alkış almanız da olası oluyor. Yaz mevsimini taçlandıran tuniklerde pembe renk, çiçek desenli şal ve babetler ile hoş günlere merhaba diyebilirsiniz. Siyah beğenir bayanlar için, siyah pantolon, siyah şal, siyah kundura ile narçiçeği rengi bir tuniği kullanabilir; hem siyahtan hem de yaz renklerinden bırakmamış olursunuz. Kot sevdasına yakalanan her bayan için sadece kot pantolon giymek noksan olacaktır. Buz mavisi kot tuniklerin revaçta olması sayesinde, kot kumaşın tunik modellerini de hoşlanarak seçim edebilirsiniz.

Fahrunnisa – Gökkuşağı Tunik Renkli ve Muhtelif Modeller

Yaz aylarında giysilerde aranan özelliklerden kimileri; giyilen giysilerin rahatlığı, yaza uygun renk çeşitleri, sıcağa karşı hafif kumaş kullanımı vb. olmaktadır. İçerisinde rahat sezilmesinin sağlandığı tuniklerde, her renkten bulunması sayesinde bayanların istenilen renkleri seçmesi herkesin mutlu olmasını sağlıyor. Girilen etraflarda, ayna karşısında her bayan kendisini hoş sezmek ister. İyi seçilmiş bir giysiyle bu gidişat olası olmaktadır. Zümrüt yeşilinin kullanıldığı bir elbisenin şık olmama gibi bir lüksü bulunmamaktadır. Zümrüt yeşilinin tuniğe yansımış hali de fantastik bir görüntü verecektir. Bayanların her etrafta kullanabileceği nitelikli ve şık tasarımlar özel ve günlük kullanımların favorisi haline dönüşüyor.

Uzun Tunik Alternatifleri

Kısa tunik alternatifleri bol pantolon ve etekler ile kombinlenebilirken, uzun tunik boyları ise kumaş pantolonlarla şık duracaktır. Ekru renk yarasa kol model tunik, görenleri coşturacak bir tona sahiplik ediyor. Fuşya renginde kol ve omuz ayrıntılı giysi, yeşil rengi tonlarındaki şallar ile bitirilerek kullanımı sağlanabilmekte. Ekru renk kolları fırfırlı tunik görenleri kendisine hayran vazgeçecek kalitelere sahip oluyor. Her bayana yakışacak ekru renk, turkuaz şallar ile tamlık kazanacaktır. İki renkli pudra, ekru uzun tuniğin ön kısmının ekru, arka kısmının pudra olması sayesinde, şal rengini pudra olarak kullanmak bereketli olacaktır. Mavi ağırlıklı kareli tunik değişiklik isteyenler için bir tercih oluyor. Siyah pantolonlar ile tuniği bitirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X