Rahat ve şık bir görünüm tutmanızı sağlayacak kombin teklifleri ile acımasız güneşin ortaya çıktığı zamanlarda boğucu sıcaklardan sıyrılmanıza destekçi olarak güz gelene kadar tekerrür tekerrür ayarlanabilir kombinasyonlar sayesinde kendinize yeni bir vitrin oluşturabilirsiniz.

1- KETEN PANTOLON – POLO T-SHIRT

Bu ikili kombin ile konforunuzdan ödün vermeden smart- casual bir görünüme erişmek için yerinde bir görünüm tutabilirsiniz. Burada ehemmiyetli olan Pantolonun keten, polo t- shirtin ise pamuk karışımlı kumaşlar ile hazırlanmış olmasıdır.

2- SPORTİF ŞORT – BASİC T-SHIRT

Yevmiye hayat için bu iki parça eforlu bir spor görüntü sağlamaktadır. Burada azıcık daha konfor ve rahatlık mevzubahisidir. Akşamüzeri sıcaklıklar düştüğünde üzerinize hafif bir ceket veya reglan kazak alabilirsiniz.

3- ÇİÇEK GÖMLEK – TABİİ ŞORT

Bu yaz zahmetsiz bir stil mi oluşturmak istiyorsunuz çiçek desenli bir gömlek edinebilirsiniz.

Bir Hayli erkeğin uzak durduğu giymekten çekindiği bir parça olsa da çağdaş düz renk şortlar ile kombin yaptığınızda fark yarattığınızı görüyor olacaksınız.

4- KOT ŞORT – BASKILI T-SHİRT

Rahat bir hafta sonu geçirmeniz için ideal olan bu kombini koyu renk yıkamalı denimler ile üzerine giyeceğiniz baskılı t- shirtler ve ten bilekliklerle bitirebilirsiniz.

Yukarıyada vermiş olduğumuz kombinasyon misalleri sizi yaz aylarında rahat ve şık hale getirmek için birebir misaller olup dolabınızda yer etmesi gereken parçalardandır. Özellikle bu sezon erkek moda algısının azıcık daha salaş ve bol parçalarla harmanlanan atletik değişli klasik kesimler stil ve çizginizi yine tanımlayıcı rolde yaşamımız da yer etmektedir.
Günümüz moda algısının mix-type version olarak yeni başlayan bir akıma sahip olduğunu belirten moda editörü ve konsept danışmanımız artık tüm şık beylerin daha rahat kombinasyonlar, kolay değişler ve ayrıntıların süslemesi ile kendilerini hürce ifade edebileceklerini korunmaktadır. Daha Öncekilerin günümüz değişleri, genç görselci ve tasarımcıların bu değişlere kattığı çizgi ve ruh sizlere capcanlı ve dopdolu bir yazı sunmakta doğru tercihlerle oluşturacağınız dış görünümüz ile duruşunuz bu yazın gözde erkeği olmanıza destekçi olmaktadır.
Biz de WSS WESSI ailesi olarak tüm ayrıntıların düşünüldüğü koleksiyonumuzla bu yolda sizinle beraber olacağız…

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X