Tesettür giyim denilince Bir Haylimizin usuna ilk gelen marka kuşkusuz Pınar Şems olacaktır. Senelerdir sektörde liderliğini büyük bir ara ile sürdüren marka Özellikle Ağabeye modelleri ile alkışları kazanmıştır. pınar şems ağabeye modelleri diye bir sektör yaratan markanın Online satış noktası zariftesettur olmuştur.

2018 Senesinde pınar şems yeni sezon tasarımlarını nazik tesettür üzerinden satın alabileceğinizi duyurmak isteriz.

Pınar şems kimdir ?

Pınar şems tesettür giyim’de Alvina ,Armine, Aker gibi markalardan sonra girmiş hatrı sayılır markaların aksine özel tasarım tesettür giyim dikeyinde boy göstermiş bugün Türkiye çapında en iyiler arasında yer almış ve bir çok şehirde Mağazası bulunan İşletme Real alışverişte bir çok markanın önüne geçmiştir.

Pınar Hanım, Tüm deneyimini işine yansıtmış işine aşık olan Bugün dahi ilk günkü aşk gibi işinin başında durup hayallerine biçim veren bir kumaşa sığdıran özel bir tasarımcıdır.

Yeni jenerasyon gelinler nikah günü, nişan ve düğün günlerinde ağırlık olarak pınar şems markasını seçim etmektedir.

Bunun başlıca nedeni bu markanın ürünleri hudutlu rakamda üretilip ürün öğrenilirliği hırpalanmamaktadır.

Reelinde tüm modelleri yok satan marka Bu disiplini bozmadan her yıl yeni sezon ürünler planlayıp piyasaya ve mağazalara sunmaktadır.

Pınar Şems İnstagram : Pınar şems markası’da instagram’ı faal olarak kullanan şirketlerden biridir, hatrı sayılır takipçisi sayesinde türkiye’de sektördeki en faal instagram hesaplarından birine sahiptir işletme.

Pınar Şems Nazik tesettür iş birliği.

2018 Senesinde antlaşma sağlayan şirketimiz Pınar şems’in online satış noktası olmuştur, Dev markaları bünyesinde bulunduran Nazik tesettür Pınar şems gibi büyük ve en çok arz gören markalarından birini bünyesine tabakanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Artık tüm sektör alıcılana hitap eden nazik tesettür yurtiçi ve yurtdışında kendini ispatlamış sektördeki Tek Altın marka mükâfatlı şirkettir.

Pınar şems İndirim veya Kupon kodu

Malesef Pınar şems ürünleri tüm satış noktalarında mağazalarda ve zariftesettur.com’da aynı maliyet üzerinden satılmaktadır rastgele bir indirim veya kupon kodu mevzubahisi değildir.

Bu şirketin mağaza rakamının yüksek olmasından kaynaklanmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X