Pileli Eteklerle Muhteşem Kombinler!

G Şengel tarafından tarihinde yayınlandı

Pileli eteklerin yükselişi yeni sezonda doruğu zorlamaya devam edecek. Pileli etekleri kombinlerken bazı parçalardan destek alarak eteğinizin estetik görünümünü daha fazla ortaya çıkarabilirsiniz.

Pileli etekler yeni sezonda ten modelleriyle göz önüne çıkıyor. Ten ve pileli etekler genellikle maxi ya da midi boyda planlanmış. Bu tip pileli eteğinizi kombin yapmak için modanın sesine kulak verebilirsiniz.

Kahverengi midi boy eteğinizi mavi bir gömlekle bir arada kullanarak hem renk geçimi tutabilir hem de cadde modası için trend bir görünüme kavuşabilirsiniz. Oluşturduğunuz kombin için babet pabuç ideal bir görüntü oluşturacaktır. Yaptığınız kombin için pembe ufak bir çanta takabilirsiniz. Renklerin geçimi yaptığınız kombinde öne çıkmalıdır. Pileli eteklerde midi boy olanlar daha kalın pilelerden oluşurken; maxi boydaki pileli etekler ince pilelerden alana gelmektedir.

Bir önceki yazımız olan Dolby Tiyatrosunda Moda Geçidi Oldu! başlıklı makalemizde dolby modası ve dolby tiyatrosu hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.