Yeni sene için son 14 gün! Yılbaşı gecesine geri sayım başlamışken kutlama tasarıları da konuşulmaya devam ediyor. Peki yılbaşı akşamı siz ne yapacaksınız? En ehemmiyetlisi ise yeni seneye hangi elbise ile gireceksiniz? Yılbaşı gecesi için ne giyeceğinize karar vermediyseniz, tekliflerimiz çok işinize yarayacak.

Cadde partisi mi? Konut partisi mi?

Yılbaşı gecesini bir cadde partisinde, baloda yada restaurantta geçirecekseniz dünyaca şanlı model Alessandra Ambrosio’nun giydiği parlak siyah stildeki bir kıyafet seçiminiz olabilir. Bu giysiyi yeniden siyah aksesuarlarla bitirebilirsiniz. Düz bir kıyafet seçim etmek istemiyorsanız şişkin yada uçuş uçuş kıyafetler kurtarıcınız olacak. Metalik, kırmızı, bakır renklerini seçim ederek yılbaşı balosunun en şık insanı olabilirsiniz.

Şayet bir konut partisine misafirseniz yada konutunuzda dostlarınızı çağıracağınız parti tertip ediyorsanız hem rahat hem de şık görünmek isteyecekseniz. Yılbaşı konseptine uygun kazakların modası hiç eksimediği gibi bu sene de konut partilerinin bırakılmazı olacak. İster etek isterseniz pantolonlarla kombinleyebileceğiniz bu kazaklar yılbaşı ruhunu daha çok sezmenizi sağlayacak. Şayet rahatına düşkün bir bireyseniz topuklu pabuç giymek istemeyebilirsiniz. Bu vaziyette sezonun en trend botlarını seçim etmelisiniz. Konut modundan hiç çıkmak istemiyorsanız da kırmızı bir babet sizi kurtarabilir.

Konut partisinde havalı gözükmek isterseniz crop top üstler bütün size göre! Yalnızca konut partisinde değil cadde partisinde de kullanabileceğiniz bu parça sizi, yılbaşı gecesinin en tarzı yapacak.

Büro partisinin favorisi siz olun

Büro partisine katılacaksanız şayet hem ağır hemde partiye uygun giyinmelisiniz. Kendi büro tarzınızı değişik ayrıntılarla parti havasına büründürebilirsiniz. Kalem etek yada tayt, badi, ceket ve bootie ile kombin yapabilirsiniz.

Tam partilere tek parça

Son olarak, ister konut partisinde isterseniz büroda isterseniz de cadde partisinde seçim edebileceğiniz tulumlar hem rahat hem de oldukça şık bir görünüm elde etmenizi sağlayabilir. Seçim sizin… Mutlu yıllar

Bir önceki yazımız olan Ricky Martin'in Muhteşem Takım Stili başlıklı makalemizde rick martin stili, ricky martin ve ricky martin takım elbise hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X