Kış mevsiminde pastel tonların eforundan esin olarak hem soft hem de şık bir görünüme kavuşabilirsiniz. Pastel tonların dinginlik veren görüntüsü kış mevsiminde soğuk havaları mutlu bir biçimde karşılamanızı sağlayacak.

Trend Alarmı: Pastel Tonlar
Trend Alarmı: Pastel Tonlar

Pastel tonlardan alana gelen surat kazağınızı üzerinize geçirip spor bir bayan pantolon bitirebilirsiniz. Kaşmir ve yün karışımı sarih mavi kazağınız içinde tam dikkatler üzerinizde yoğunlaşacak.

Pastel renklerden kont ve kabanlarınızda da faydalanmanız olası. Sarih mavi, pembe ve sarih krem renklerinden esin alarak kaban renginizi tanımlayabilirsiniz. Spor ve banal stilde kullanabileceğiniz pastel tonları koyu renk tonları ilede mükemmel biçimde geçim sağlar. Sarih ve pastel renklerde bir gömleğinizi koyu renklerle kombinleyerek pastel rengini daha da ön tasarıya çılarabilirsiniz. Pastel tonlarında tatlı bir pembeden alana gelen pantolonunuzu siyah bir kazakla kombinleyerek renklerin gücünden yararlanabilirsiniz. Pembe ile siyah rengini kombin yapabileceğiniz gibi, pembe ve lacivert uyumuda kombinlerinizde size takviye edecektir.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X