Cafcaflı yeni sene gecesinin tatlı telaşı hepimizi sarmışken gideceğimiz mekana göre elbise seçmek, beğendiklerimize alacağız sürpriz armağan ile alakalı suallere Roman koleksiyonu ile yanıt bulabilirsiniz. Yeni senenin rengi kırmızı hem kurtarıcı hem iddalı bir seçim ama sezon trendleride bir o kadar eforlu… Dostlarınız ya da ailenizle gideceğiniz yeni sene yemeği için kırmızı mini kıyafet ve desenli giysiler seçim edebilirsiniz. Cümbüşlü bir parti için maxi mini payetli kıyafet, şaşaalı bir yeni sene balosu için uzun işlemeli, kadife, tüllü ağabeyeler bırakılmazlardan. Zamansız dantel ve güpürler ise floral desenleri ile kıyafet ve bluzlara romantik bir hava katarken ışıltılı aksesuarlar, işlemeli eldiven ve şallar yılbaşı gecesi için siz ve hoşlandıklarınıza birbirinden şık armağan seçenekleri sunuyor.

Gece grubunda modayı ele geçiren parlak ve ipeksi lüks kadifeler, mücevher görünümünde harekâta ve aplikelerle zenginleştiriliyor. Yılbaşı gecesinde tüm gözleri üzerinizde toplayacak payetler geceye ışıltı katmaya hazır. Renkli güpürler ve taş işlemeli giysiler ile yeni senede göz kamaştıracaksınız.

Bir önceki yazımız olan Bu Sezon Nereye Baksak Işıl Işıl Parlıyor başlıklı makalemizde bluz ve outfit hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X