Geçmişten günümüze tüm kıyafetlerin büyü hikâye ve emelleri vardır. Cinsiyet ayrımına kadar kalite taşıyan ve ilkel çağdan bu yana izlerini sürdüren en ehemmiyetli kıyafetlerden biri de pantolonlardır.
Kararı çok geçerli bir öğe, giysi parçalarından yola çıkacak olur isek onsuz hiçbir şeyin bütün olamaması, kendi kategorisi giysi alanında da sancağı lider olarak taşımasına neden olmuştur.
Şık beylerin yaşamındaki yeri ise renk, model, kesim ve tasarım farklarıyla geçmişten izlerini alarak değişik biçimleriyle her zaman en önde gelen parçası olmuştur. Son zamanlarda gücünü kombinlendiği parçalardan alsa da tek başına her zaman geçerliliğini gözetmektedir.
WSS WESSI ailesi olarak bu alana da en iyi biçimde renk katmaya çalışmaktayız. Size özel sunduğumuz düz, pamuklu, slim fit, ekose, çizgili, kaşe ve poliviskon kumaş yapılarına sahip muhtelif alternatiflerle şıklığınızı bitirme yolunda size eşlik etmek için buradayız.
Son zamanların trendlerini ve moda algısıyla harmanlanan vizyonumuzla size sunduğumuz alternatif ve kombinlerle esin kaynağı olmayı kastediyoruz. Görselliğin son zamanlarda popüler oluşu bir çok bireye adım atma getirisi vermiş liderlik ipini sürükleyen siz beylerin bu yolda özümsediğiniz çizgiye uygun parçaları da biz sizin için üretmekteyiz.
Pantolon çeşit ve kesimlerinden yola çıkacak olur isek size sunacağımız tarz teklifleri eşliğinde ışık yakalayacak bir yosunu oluşturmayı kasteden WSS WESSI kullanacağınız kombinlerde şunları nasihat ediyor;
Öncelikle günlük şıklığınızda size en çok eşlik eden pantolonlardan biri olan Jean daha çok spor kombinlerde görülmesinin yanı gizeme farkı hoşlanan beyler klasik şıklığı harmanlayarak hoş görseller oluşturabileceğinizi düşünmekteyiz.
Onun devamı olarak gelen değişik kumaşlardan üretilmiş klasik kesime istikamet veren pantolonların kombinlenmesi genellikle yeniden klasik gömlek ve ceket trilojisindeyken son zamanlarda farklılığı hoşlanan hür ruhlu beylerin bu cins çizgiyi spor şıklıkla bozdukları kollanmaktadır. Özellikle spor kundura ve t-shirtler ile kombinlenmiş duble paça ve İtalyan kesim pantolonlar genel olarak genç neslin dikkatini sürüklemektedir.
Yaz aylarının bırakılmazlarından biri olan ve yeniden hem spor hem şık açıklanabilecek rahat sezmeyi hoşlanan beylerin seçimi olarak gelen canvas çeşit pantolonlar da tüm kombinlerinizde rahatça kullanabilceğiniz parçalardır. Özellikle pamuklu ve keten gömleklerle bütünleşen mevsimin en kurtarıcı ürünü olarak orta yaş grubu için idealdir.
Tüm çeşitleriyle WSS WESSI ailesi, her an şıklığınız için sizinle…

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X