Midi boy pantolon modası son günlerin en trend parçalarından biri haline geldi. Bu tip pantolon boyuna pek aşina olmayan bayanlar için Sateen.com Editörleri olarak culotte pantolon modasını sizlere derledik.

Midi boy pantolonlar dizlerin altında biten boylarıyla son derece dikkat sürükleyen değişik pantolon tiplerindendir. Midi boy pantolonunuzu kombinlemek için stiletto pabuçlardan destek alabilirsiniz. Bacak boyunuzu kesen pabuçlardan muhtemel olduğu kadar uzak durmalısınız. Bilekten bağcıklı olan kunduralar midi boy pantolonlarla beraber giyilmemelidir.

Midi boy pantolonları kış mevsiminde giymek istiyorsanız; altı tabanlı, yüksek, kalın topuklu botlardan yararlanabilirsiniz. Bu tip botlarla kış mevsimine uyarlanabilen midi boy pantolonların üzerine balıkçı yaka bayan kazak giyebilirsiniz. Gideceğiniz yere göre midi boy pantolonunuzun üzerine renkli bir Bayan gömlek giyerek pantolonun içine sokarak da kullanabilirsiniz.

Midi boy pantolonları bahar aylarında kombinlemek için ten ceketlerden destek almalısınız. Bel hizasında biten ten ceketler midi boy pantolonlar için biçilmiş kaftandır. Ceketinizin içine beyaz bir bluz giyerek bahar aylarını devingen bir biçimde geçirebilirsiniz.

Bu tip pantolonların en büyük avantajlarından biri de; rahat olmaları. Bu sebeple yaz kış fark etmeden rahatlıkla üzerinizde taşıyabilirsiniz. Göbeğinizi hafif biçimde ortaya çıkaran kısa üstlerle beraber de kullanabilirsiniz. Bu tip bir giysiyi şık olmak istediğiniz geceler için topuklu kunduralarla bir arada kullanmanız muhtemel.

Midi boy pantolonları spor pabuçlarınızla birlikte kullanmaktan çekinmeyin. Siyah rahat görünümlü midi boy pantolonunuzu beyaz bayan spor pabuç ile çekinmeden kombinleyin. Kaşe kabanlarla beraber bahar aylarında dahi şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Uygun parçalarla bir araya getirildiğinde midi boy pantolonlar hem sıradan hem de spor bir biçimde kullanılabilirler.

Sezonun en trend akımlarından biri olan midi boy bayan pantolon modasını yakından takip etmek için, galerimize göz atabilirsiniz:

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X